Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

Rekomendowane odpowiedzi

Chomusia, cofnij się kilka postów wcześniej. Tam Mana mądrze wytłumaczyła... Choć powinno być 6/10 (bo to czerwiec, nie lipiec), nasza pomyłka. Ale nie warto na to zwracać uwagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super konkurs oraz nagrody, lecz mam jedno pytanie. Czy można wybrać tylko jedną odpowiedź czy też kilka?

tylko jedną..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super konkurs oraz nagrody, lecz mam jedno pytanie. Czy można wybrać tylko jedną odpowiedź czy też kilka?

Na samej górze:

Pytania konkursowe

Wybieramy TYLKO jedną odpowiedź! Numer odpowiedzi wpisz w odpowiednich okienkach pod każdym pytaniem!

Czytanie ze zrozumieniem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja właśnie przed chwilą wysłałam odpowiedzi, do czego się przygotowywałam od ponad tygodnia :P

Każde pytanie chyba 10 razy sprawdziłam. Mam nadzieję, że wszystkie odp są dobre. Życzę sobie szczęścia rotfl hehe i wam też :bukiet:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję poczytać regulamin, bo tam jest wszystko wytłumaczone. A jak znam nasze tempo, to wyniki będą podane pół godziny po ostatecznym terminie. rotfl

Życzę wszystkim cierpliwości. I szczęścia. :hura:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już dawno wysłałam. Tym razem jakoś żadnych emocji nie ma (były, przez chwilę xd), ostatnio udało się wygrać więc jest jakiś sukces (czytaj: jestem spełniona pod tym względem na najbliższy rok :P ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj, oj - emocje jeszcze będą, największe pod sam koniec, szczególnie w ostatnim dniu, kiedy to już wyniki będą musiały być ogłoszone rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cicho, próbuję stwarzać pozory, że mój neutralny stosunek do wyników konkursu pozostanie taki do samego końca :P .

Ach tam, emocje xd....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Konkursowym:

7. Użytkownik biorący udział w konkursie, musi być zarejestrowany na forum E-chomik.eu (forum.e-chomik.eu) do godziny 10:00, dnia 6 czerwca 2010 roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Konkursowym:

7. Użytkownik biorący udział w konkursie, musi być zarejestrowany na forum E-chomik.eu (forum.e-chomik.eu) do godziny 10:00, dnia 6 czerwca 2010 roku.

buuu.. czyli nie mogę się bawić :< foch! :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie to czekanie zżera od wewnątrz :P

Nachodzą mnie chwile zwątpienia czy ja to wysłałam xd

Można to jakoś sprawdzić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też wysłałam zgłoszenie, choć mnie samą ten fakt dziwi... Bo nie mam chomiszcza. Chyba coś podświadomie mi się kotłuje w tej głowie. rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta