Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

Rekomendowane odpowiedzi

A hodowla Tom's Hamstery? Wzięłam ją pod uwagę,bo doczytałam,że i od Tomka i jego mamy doszła deklaracja i rejestracja przydomka,a że ostatnio nawet na moje wstąpienie musiałam długo czekać to,że to nie było czasu oficjalnie przedstawić,łee i myślałam,że to będzie takie podchwytliwe :dobani:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O hodowli Tom's Hamstery właściwie nie ma ani słowa na forum - dlatego nie mogła być wzięta pod uwagę. Pytania nie są podchwytliwe, na wszystkie pytania można znaleźć dokładne odpowiedzi albo na forum, albo na stronie, albo w googlach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konkurs został ogłoszony, zanim pojawiła się wzmianka o hodowli Daji, więc i jej automatycznie się nie dolicza. Lista hodowli ani się nie powiększyła, ani nie zmniejszyła, żadnych uaktualnień do dnia rozpoczęcia konkursu nie było, zatem nie ma co cudować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też postanowiłam wziąć udział. Chodz jeszcze nic w życiu nie wygrałam. Nie mam nadziei, że wygram ale chciałabym. Jak każdy zresztą. Nie musi byc pierwsze miejsce. Ale nagroda to nagroda. Moja Duduśka też by sie cieszyła, ze wygrałam to dla Niej. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wysłałam odpowiedzi w ten sam dzień,co ogłoszono konkurs.A teraz z niecierpliwością czekam na wyniki,które będą za niecały miesiąc ;).A to by się dobrze składało ,gdybym wygrała , co jest bardzo nieprawdopodobne , bo Dyzia 2 lipca ma urodziny i by był to jej prezent :D.No ale oczywiście by musiała trochę poczekać na prezent urodzinowy , bo wyniki są 2 lipca :P Hm..a co do gry to sobie patrzałam na internecie i powiem,że nawet bym sobie z chęcią w nią zagrała :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mała poprawka :)

Konkurs zostanie "zamknięty" 6 lipca, a potem mamy 5 dni na wyłonienie zwycięzców. A że niektórzy już wiedzą jak to jest.... nie należy spodziewać się wcześniej wyników, niż na samiutkim końcu :) - jakoś zawsze brakuje czasu na wcześniejsze ogłoszenie wyników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie chyba zbyt dużo osób, które wysłały poprawne odpowiedzi. Jakieś losowanie zapewne będzie, i również jestem ciekawa, w jaki sposób będzie się odbywało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myszo mysza , napisane jest że losowanie będzie WŚRÓD poprawnych odpowiedzi.

Nie wiem, może wypiszą na karteczkach i będą losowo wybierać? Albo przez jakiś program? W każdym razie losować ma kaskas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myszo Mysza - odbędzie się losowanie z poprawnych odpowiedzi. Mam nadzieję, że ja będę losować, ale pewnie Angelo ma tę samą nadzieję. Jakoś zawsze jest więcej chętnych do losowania... :) Na pewno każdy, kto spełnia regulamin i wyśle wszystkie odpowiedzi poprawne weźmie udział w konkursie.

(żeby nie było niedomówień i kolejnych spekulacji - admini nie startują w konkursie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja wysłałam odpowiedzi w dniu, w którym ogłoszono konkurs i pare dni po wysłaniu dostałam e-mail z takim tematem: Konkurs E-chomik 5-te urodziny 7/10A wiadomość zawierała informacje i linki.

Czy 7/10 to znaczy, że miałam 7 odp. dobrych ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja wysłałam odpowiedzi w dniu, w którym ogłoszono konkurs i pare dni po wysłaniu dostałam e-mail z takim tematem: Konkurs E-chomik 5-te urodziny 7/10A wiadomość zawierała informacje i linki.

Czy 7/10 to znaczy, że miałam 7 odp. dobrych ??

Dostałam taki sam e-mail ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OMG LUDZIE CZYTAĆ NIE POTRAFICIE?!

Przepraszam za te wielkie litery, ale to jest biuletyn 7/10 czyli gazetka informacyjna 7/10 czyli lipiec 2010. Zawiera ona informacje o konkursie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki gatunek chomika jest obecnie najczęściej hodowany?

Chodzi o to który gatunek jest hodowany w hodowlach rasowych (zarejestrowanych) czy ogólnie czyli o to który gatunek najczęściej jest trzymany w domach?

I czy chodzi o POLSKĘ czy ogólnie?

PS. Sorki za dociekliwość :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też tego nie wiem, ale wysłałam już swoje odpowiedzi.

Bo hodowany jest w dwóch znaczeniach, tak jak Chomikusia powiedziała. Czyli o co chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja właśnie wysłałam swoje odpowiedzi...zobaczymy jak będzie :)

a teraz wolę już nie czytać tego tematu, bo od razu mam wątpliwości, czy aby na pewno wybrałam dobre odpowiedzi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego my z Sheltii chcemy wysłać odpowiedzi na ostatnią chwilę rotfl

A skoro to forum jest oficjalnym forum PFHC, to moim zdaniem jest jasne o co chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta