Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje:

W dniu 4 czerwca 2010 roku vortalu E-chomik.eu obchodzi swoje 5-lecie istnienia serwisu w Internecie.

Tak jak rok temu, tak i w tym przygotowaliśmy dla naszych czytelników urodzinowy konkurs. Jak zawsze do wygrania są wartościowe nagrody. Konkurs rozpoczyna sie dziś o godz. 10:00 (06.06.2010), a zakończy się 6 lipca (wtorek) 2010 roku, również o godzinie 10:00.

Do wygrania jest wiele nagród, ufundowanych przez współpracujące z nami firmy, m.in.: ŚwiatZoo, Herbal Pets, Super Zoo Market oraz wydawcę gry "Axel: Wielka Ucieczka" IQ Publishing. Dla każdego zwycięzcy przewidziane są także gadżety m.in. kubki i smyczki z logiem vortalu E-chomik.eu.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy udzielić odpowiedzi na 10 prostych pytań. Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, rozlosujemy 3 miejsca główne oraz 2 zestawy nagród pocieszenia (każdy zestaw zawiera: grę Axel: Wielka ucieczka, gadżety serwisu E-chomik oraz bon na kwotę 50 zł do wykorzystania w sklepie ŚwiatZoo). Łączna pula nagród to ponad 700 zł. Informacje nt. reszty nagród oraz pełny regulamin konkursu znajdziecie w odpowiednich działach (linki poniżej).

Nagrody:

:gazeta: http://urodziny.e-chomik.eu/index.php?set=award

Regulamin:

:gazeta: http://urodziny.e-chomik.eu/index.php?set=reg

Pytania:

:gazeta: http://urodziny.e-chomik.eu/quest.php

Sponsorzy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zapraszamy do udziału !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wooow! Brakło mi słów jak zobaczyłam jakie nagrody.

Naprawdę wielkie brawa , że wam się udało aż tyle zebrać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wow. Po prostu wow. Trzeba się brać za konkurs! A nuż na coś się załapię (;

A jeśli chodzi o grę, to szkoda, że jest ona przeznaczona dla młodszych dzieci (; Ale we wszystko można zagrać. Choć sam pomysł "wyścigów w chomikowych piłkach" może nie zyskać wielu zwolenników ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo proszę wszystkich o dokładne czytanie pytań i odpowiedzi, ponieważ jest mnóstwo czasu, a liczy się tylko pierwsza przysłana ankieta. Na chwilę obecną aż 60% to odpowiedzi błędne, a pytania naprawdę nie są trudne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Także się przyłączam do apelu koleżanki. Macie jeszcze miesiąc, a naprawdę popełniacie błędy. Proszę na spokojnie wypełnić formularz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To prawda, ja po 10 razy czytałam każde pytanie, bo kilka razy złapałam się na błędzie i tym, że czytałam pytania zbyt pobieżnie.

Na wszelki wypadek do ostatecznego wypełnienia odpowiedzi siądę za kilka dni, na spokojnie (:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To i tak jesteście do przodu, bo ja jakoś nie mogę znaleźć pytań hahahahaha. Jest link do regulaminu i do nagród, ale gdzie są pytania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już wysłałam.:D.

Ale zanim wysłałam , to chyba z 10 razy patrzałam czy mam dobrze.

Ja myślę,że chyba będe miała dobrze wszystko.Ale napewno nie wygram,a Dyzi by się przydały jakieś HP więcej,zabawki które bym zakupiła za te,kupony'. Ale to nie możliwe,żebym wygrała ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja również wysłałam :) niektóre pytania faktycznie są prościutkie xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paerimae (...)

Parimee. :P

W jednym pytaniu nie ma przypadkiem błędu? W ostatnim pisze Habtrail, a chyba powinno być Habitrail ;]

Każdy się czasem myli. :oczko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też sprawdzałam dużo razy, ale wiecie diabeł tkwi w szczegółach rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A lepiej sprawdzić jeden raz więcej, niż o jeden raz za mało. rotfl

Błąd postaram się zaraz naprawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całe szczęście, że wyjeżdżam, przynajmniej nie będzie się aż tak dłużyło czekanie.

Ja może jutro sobie to rozwiążę, zobaczymy jeszcze :D Ale sądzę, że dużo osób weźmie udział, więc z każdym zgłoszeniem szanse na nagrody maleją. Mamy jednak to szczęście, że admini załatwili nam masę nagród, za co dziękujemy rotfl

Swoją drogą fajnie się zapowiada ta gra.

A co teraz, gdy doszła nowa hodowla? rotfl Bo praktycznie teraz odpowiedź się zmienia, więc nie wiem jak jury to będzie traktować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie :D Ja np. zaznaczyłam jeszcze wg tego co było, a dziś doszła hodowla :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hodowla żadna nie doszła. Ile ich było, tyle jest. Chodzi o zarejestrowane hodowle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli tyle, co w spisie? Bo Floo nic nie dodała... czyli nowa hodowla jeszcze nie jest zarejestrowana?

Bardzo się cieszę z konkursu, a nuż mi się uda. ;) Trzeba spróbować. Jednak dopiero dzisiaj przeczytałam pytania, więc jeszcze trochę nad tym posiedzę i może pod koniec tygodnia odpowiem. :oczko: Tak w ogóle to świetne nagrody. Ukłoniki za to, że tak się postaraliście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta