Skocz do zawartości
Angelo

Świąteczny konkurs vortalu !

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to ten e-mail.

Czas na przysyłanie zgłoszeń powoli się kończy, więc do dzieła, i próbujcie swoich sił. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Huh, trochę mnie na forum nie było, ale obserwowałam co jakiś czas niektóre tematy ;P. Konkurs bardzo ciekawy, może uda mi się coś jeszcze wykombinować :) . Mam w sumie jeden pomysł, tylko chomiki trzeba zachęcić do współpracy :P .

-- Aktualizacja postu --

Właśnie wysłałam swoją pracę ^ ^. Mam nadzieję, że doszła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kurcze, jeszcze 2 dni... czekam na wyniki, ja już wysłałam :oczko:

i dziękuję za wyrozumiałość :buzi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tez miałam problem z wyborem. Nawet przy trzech chomikach trudno jest wybrać (; Ale w końcu zdecydowałam się na zdjęcie Ś.P. Grubaska, coby uhonorować jego odejście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cieszę się, że doszło :) .

Ja nie miałam dylematu jeśli chodzi o wybór, bo tylko Stich w miarę współpracuje przy robieniu fotek, no ale niestety zdjęcie technicznie jest kiepskie. Mam nadzieję, że talent fotograficzny nie będzie aż tak brany pod uwagę xd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy zdjęcia [wszystkie/zwycięskie] będą gdzieś opublikowane? Bo ciekawa jestem, co też inni przygotowali (:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moje zdjęcie jest straszne. :kwasny:

i według mnie nie zasługuję na wybraną. w sumie szkoda, bo nigdy nie miałam hp a kupić też za bardzo nie idzie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sheltii, moje przecież też nie jest dobre. Ale zawsze uważam, że warto spróbować. Też bym chciała wypróbować wiele produktów HP, ale niestety nie mam możliwości, dlatego biorę udział. Ale co będzie to będzie, w końcu to tylko zabawa ^ ^.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A myślisz że ja mam jakieś szanse ? .Nie . Też bym chciała jakies produkty HP . :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yes, yes Jazz jest. Zgłoszenie :)

moje zdjęcie jest straszne. :kwasny:

i według mnie nie zasługuję na wybraną.

Głowy do góry, przecież to zabawa. Udział w konkursie, też się liczy pesymiści drodzy :)

Komuś odstresowywacz ? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znalazłam sposób, by się nie stresować - wysłać pracę w jak najpóźniejszym terminie :D I nie czuję się jakaś zniecierpliwiona :cwaniak:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.