Skocz do zawartości
Angelo

Świąteczny konkurs vortalu !

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, vortal E-chomik przygotował dla swoich czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest pokarm oraz próbki produktów Herbal Pets. Konkurs jest bardzo prosty i liczymy na duże zaangażowanie.

By wygrać - wystarczy zrobić zdjęcie swojemu pupilowi w aranżacji świątecznej i jak wspomnieliśmy wcześniej liczy się pomysł. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jedno, najbardziej oryginalne zdjęcie które uhonorujemy świąteczną paczką produktów ufundowaną przez firmę Herbal Pets. A dla pięciu następnych zostaną przesłane próbki pokarmów dla chomików. Tak więc, jest o co walczyć ! Zapraszamy do zabawy.

Pełną informację nt. konkursu oraz regulamin znajdziecie na stronie Świątecznego konkursu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w konkursie biorą udział tylko zwyczajne, naturalne zdjęcia, czy też zmontowane, "sfotoszopowane"? Fajnie by było, gdyby tylko te zwyczajne, po prostu zrobione, bez przeróbek. Wtedy wszyscy mieliby równe szanse.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w konkursie biorą udział tylko zwyczajne, naturalne zdjęcia, czy też zmontowane, "sfotoszopowane"? Fajnie by było, gdyby tylko te zwyczajne, po prostu zrobione, bez przeróbek. Wtedy wszyscy mieliby równe szanse.

Czyli takie,które nie mają niczego doklejanego itp ?

Bo korekta koloru chyba może być (bw,sephia)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytam o cokolwiek. Lepiej wiedzieć przed zabraniem się za fotografowanie ^^ Ja bym była za tym, żeby móc dodać tylko ramkę. Niewielu ma fotoszopę, ale wielu ma możliwość robienia zdjęć. Lepiej dać wszystkim równe szanse. Chyba...

Daja, tak tylko z ciekawości pytam: opłaca się robić świąteczne zdjęcia w bw/sepii? (: Nie stracą świątecznego nastroju?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Daja, tak tylko z ciekawości pytam: opłaca się robić świąteczne zdjęcia w bw/sepii? (: Nie stracą świątecznego nastroju?

Zależy jaki masz pomysł na zdjęcie.

Jeżeli oczywiście,świecidełka,bombki choinka itp-to owszem kolorowo,ale czasem wykorzystuje się bw w takich zdjęciach.

np.

Dołączona grafika

Czy aż tak straciło smak świąteczny?

Mam nadzieje że nie off-topuje za mocno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pies daje radę (;

Chodzi mi o to, że mam nadzieję, że administratorzy popierają konkurs na fotkę świąteczną, nie foto-manipulację świąteczną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admini , więcej danych proszę . Do kiedy itp.

I mam bardzo ważne pytanie - robię zdjęcia , ale mam jedynie bardzo dobry aparat na kliszę ( robi 1000x lepsze zdjęcia niż cyfrowy)

Czy mógłbym np wysłać zdj pocztą ? Bo jak je zeskanuje to straci całkowicie smak :kwasny:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

rozumiem, że pupilem na tym zdjęciu może być tylko chomik, tak?

i odpowiedź

:)

Tak, pupilem na zdjęciu ma być chomik.

I myślę, odpowiadając na pytanie Avarill, że równiejsze szanse będą wtedy, gdy nie będziemy działać "fotoszopami".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admini , więcej danych proszę . Do kiedy itp.

I mam bardzo ważne pytanie - robię zdjęcia , ale mam jedynie bardzo dobry aparat na kliszę ( robi 1000x lepsze zdjęcia niż cyfrowy)

Czy mógłbym np wysłać zdj pocztą ? Bo jak je zeskanuje to straci całkowicie smak :kwasny:

Ad.1

Wszystko napisane i jak czytamy - konkurs zakończy się 16 stycznia 2010 roku (sobota) o godzinie 20:00..

Co do aparatu.

Zrób zdjęcie tym aparatem, który masz. To nic nie szkodzi, że jest analogowy. Wywołaj zdjęcie i zeskanuj, tak jak piszesz. Jaki masz skaner? Zdjęcie nie straci smaku, jeżeli samo w sobie będzie odpowiadało na temat konkursowy. Jak będzie świetny pomysł, to na pewno skaner tego nie popsuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm ok . poprawie ostrość w jakims programie i tyle. Skaner - Hp Psc 1410 (trzy w jednym:P)

Hm a na zdj generalnie ma być tylko chomik , czy jakiś inny gryzoń może się tam znaleźć? (poza chomikiem , oczywiście)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konkurs ciekawy, mam chęć wziąć w nim udział, tylko czy naprawdę konieczne jest umieszczanie obok chomika na zdjęciu karteczki "świąteczny konkurs"? Przecież to psuje efekt... :mysli:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w konkursie biorą udział tylko zwyczajne, naturalne zdjęcia, czy też zmontowane, "sfotoszopowane"?

Zdjęcia mają być "naturalne". Nie używamy żadnych programów graficznych polepszających efekt !

Hm a na zdj generalnie ma być tylko chomik , czy jakiś inny gryzoń może się tam znaleźć? (poza chomikiem , oczywiście)

Może nawet pies, kot i papuga. To już należy do Waszej inwencji. Z naszej stronie pozwalamy Wam na wszystko - oprócz obróbki graficznej. I nie zapominajcie o samym chomiku :oczko: !

Konkurs ciekawy, mam chęć wziąć w nim udział, tylko czy naprawdę konieczne jest umieszczanie obok chomika na zdjęciu karteczki "świąteczny konkurs"? Przecież to psuje efekt... :mysli:

Umieszczenie kartki jest konieczne, nie umieszczenie jej dyskwalifikuje zdjęcie. Zapobiega to plagiatom, tzn. znalezienia w internecie jakiegokolwiek zdjęcia i wysłania go nam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O, mi się ten konkurs podoba:) Czocher akurat swoją szarą barwą pasuje do świątecznych, biało-czerwonych barw:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co jeśli ktoś mieszka za granicą?

Gdyby wygrał, dałoby radę nagrodę tam wysłać? Bo ja mieszkam w Irlandii i chciałabym

wziąć udział..

No chyba że pokryjesz koszty wysyłki. Niestety - sponsor to sponsor. Wysyłka TYLKO na terenie Polski. Bardzo nam przykro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.