Skocz do zawartości
Angelo

Wielki konkurs urodzinowy - 4 lata vortalu E-chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o dzieci NEO . To chyba proste :) ja też żadnego mejla nie dostałem , ani e-maila też . Nawet gołębia !!...

Pf , a co jak bym wygrał , ale się nie odezwał ? :P A chyba każdemu zależy , żeby coś dostać .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze godosz, kondzio.

Ale jakoś teraz już tak nie mam przed zakończeniem konkursu jak kiedyś. Pewnie niektórzy wiedza o co chodzi :D

________

Odstresowywacz xD Powinno się zrobić krótką pseudo animację o zachowaniach "przed konkursowych", było by na co popatrzeć ;) O np. coś jak życie studenta ( dla ludzi w trakcie sesji) -

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żadnych wiadomości nie wysyłamy do czytelników, nt. ich zgłoszenia. Nie ma tego ujęte w regulaminie konkursu. Wyślemy dopiero, gdy dany czytelnik zajmie określone miejsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytaj regulamin:

10. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 21 czerwca 2009 r., o wygranej zostaną powiadomieni poprzez pocztę e-mail w ciągu 3 dni od losowania. Wysyłka nagród rozpocznie się w ciągu 21 dni od wyłonienia zwycięzców. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Organizatora lub Fundatorów, na koszt Organizatora lub Fundatorów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytaj regulamin:

10. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 21 czerwca 2009 r., o wygranej zostaną powiadomieni poprzez pocztę e-mail w ciągu 3 dni od losowania. Wysyłka nagród rozpocznie się w ciągu 21 dni od wyłonienia zwycięzców. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Organizatora lub Fundatorów, na koszt Organizatora lub Fundatorów.

Aha, dzięki, musiałem nie zauważyć :oczko:

-- Aktualizacja postu --

Konkurs już się zakończył, więc czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć ile razy E-Chomik był na Pet Fair!!??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki ? xd .

Ciekawa jestem kto wygrał rotfl .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze jedno pytanie w sprawie wyników, to posypią się ostrzeżenia. Nie po to jest regulamin. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli :paluszek:

Odpowiedzi zostaną również opublikowane. Tak więc, proszę o cierpliwość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I po losowaniu ;]. Zwycięzcy zostaną powiadomieni w ciągu 3 dni na adres e-mail.

Lista zwycięzców oraz prawidłowe odpowiedzi zostaną opublikowane jutro (22.06.2009) w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to pytanie o Petfair rozgryzlam tak:zobaczyłam,że relacje są z 2007 i 2009,a targi odbywają się co dwa lata,a vortal powstał w 2005 to wzięłam "na logikę",że nie e-chomik nie mógł brać udziału odrazu :whats: rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oto lista zwycięzców:

Miejsce I

~ stefek11

Miejsce II

~ Karmelka

Miejsce III

~ Fraser

Nagroda specjalna:

~ allogarfield

W ciągu trzech dni od losowania (od wczoraj - 21.06.2009) zostaną wysłane wiadomości o wygranej.

Prawidłowe odpowiedzi oraz krótkie podsumowanie zabawy pojawi się jeszcze dziś na stronie: http://www.konkursy.e-chomik.eu/.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłych konkursach !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta