Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na wtedy, na kiedy wymyślisz konkurs i znajdziesz sponsorów na nagrody.

A tak na marginesie, to mam propozycje dla wszystkich tych, którzy są na forum tylko za względu na możliwość udziału w konkursach, żeby sobie poszli i nie psuli atmosfery.

Tak wiem, że części z was się nie spodoba to co napisałem, ale to bynajmniej nie mój problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

M_____M-może im się to rzeczywiście nie spodobać,ale ja nie należę do takich osób.Na forum piszę już pewien czas,więc nie próbuj mi wmawiać,że piszę tylko,gdy pojawia się konkurs :ok: .Poprostu mnie to interesuje,bo wcześniej wiadomo było na kiedy planowane są jakieś konkursy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pomarancza9101 druga cześć mojej wypowiedzi nie była skierowana do Ciebie, czy przeciw Tobie. Kierowałem to do wszystkich użytkowników, który dopytują się: "kiedy będzie konkurs?", a jest ich trochę ostatnio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja długo nie byłam na forum, ale teraz staram się nadrabiać. Biorę udział w konkursach, ale nie liczę na wygraną, bo wiem, że nagrody nie dostanie osoba, która "raz na rok" odwiedza forum. Po prostu biorę udział czasami żeby się sprawdzić, a czasami zabawić. Rzecz jasna chciałabym wygrać, ale chcieć to każdy może.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Biorę udział w konkursach, ale nie liczę na wygraną, bo wiem, że nagrody nie dostanie osoba, która "raz na rok" odwiedza forum

Dostać może dostać, kilka razy tak było ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam mam mało czasu . Ale wpadam na forum czasem jako gośĆ i poczytuję sobie . Rzadko oś piszę , a raczej bardzo malutko , ale nie jestem tu dla konkursów tylko dla chomików ^^ .

Ale dołączam się do Pomarańczki : kiedy następny konkurs ?

Tamten był pod koniec października . . .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yhm, kiedy to ja ostatni raz brałam udział w konkursie, nie pamiętam ^^. Dawno to było rotfl Jestem leniwa i po prostu nie chce mi się szukać odp. na róże pytania, czy robić jakieś majsterkowe rzeczy, a więc udziału nie biorę :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak swoją drogą, to mam pomysł na konkurs: konkurs z wiedzy o wyglądzie chomików! W konkursie jest trochę fotek chomików, niektóre rzadsze, a niektóre częściej rozpoznawane i trzeba fachowo określić rasę i dokładny rodzaj umaszczenie rotfl rotfl rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm.. A może na najładniejsze namalowanie swojego chomika.. ?? Rysunek wykonany dowolną metodą ale na kartce. I który chomik byłby najbardziej podobny do tego z rysunku :D

Lub jeszcze jeden pomysł:

* Stworzenie opowiadania :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm.. A może na najładniejsze namalowanie swojego chomika.. ?? Rysunek wykonany dowolną metodą ale na kartce. I który chomik byłby najbardziej podobny do tego z rysunku :D

Lub jeszcze jeden pomysł:

* Stworzenie opowiadania :D

Już jakiś czas temu były takie konkursy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm.. To jak nie to, to może może...? :P

Wierszyk o chomiku

Piosenka o chomiku

Np. wymyślić nową rasę chomika, opisać ją narysować ?:P

Artykuł na jakiś podany temat

kilka zdjęć i trzeba odpowiedzieć na pytania w związku z tym.

Mam jeszcze kilka pomysłów ale . :) Napisze je potem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm.. A może na najładniejsze namalowanie swojego chomika.. ?? Rysunek wykonany dowolną metodą ale na kartce.

I który chomik byłby najbardziej podobny do tego z rysunku :D

A może na najciekawsze i najbardziej pomysłowe urządzenie klatki chomika?

Te pomysły podobają mi się najbardziej :) W ogóle bardzo lubię konkursy plastyczne, takie w których trzeba trochę pomajsterkować i wykazać się zdolnościami manualnymi :P Podobały mi się konkursy:

Conception Pets [1.03.2007 - 15.03.2007]

"Toy Hamster" [15.02.2008 - 15.03.2008]

Mniej lubię konkursy w których zwycięzca jest losowany, a ostatnio jest takich sporo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, tyle że konkurs powinien być uniwersalny. :P Ci co lubią pisać opowiadania preferują konkurs literacki, ci co dobrze rysują, chcą konkurs plastyczny rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja wiecie co myślę? Konkurs na wzorowe zachowanie! Każda osoba jest dla drugiego miła, uczynna, jest aktywna, przestrzega savior vivu, jeżeli się da...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmmm to ja poproszę konkurs na brak spamu i offtopów...

wiem, wiem .... marzenia....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta