Skocz do zawartości
Angelo

"Find&Win" - wyniki !

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie tez dzisiaj doszły obie paczki.

W jednej produkty Herbal Pets (Karma ziołowo-warzywna x2,dodatek rumiankowy do ściółki,owoce leśne,chipsy szparagowe i brokułowe,zioła z jodem,mieszanka nasion,i chipsy zioła i warzywa)a w drugiej toaletka Living World Hillside (fajna bo bardzo ciężka i chomik jej nie przesuwa ani nie podnosi górnej części) i wraz z reklamami i gazetką "Cztery łapy" próbka karmy "Hamster Complete" firmy Versele-Laga (wygląda jak miniaturowa karma dla psów XD

W każdym razie Manieczka się bardzo cieszy i chrupie jedzonko :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja dostałam identyczną paczuszkę herbal petsa jak Biana :)

najlepszy był Uchaty :D ten maluch jak sie dorwał do hibiskusa, który większy swoją drogą był od niego, to gryząc go , przewrócił się na plecy (dalej go gryzł), spadł z pięterka (dalej gryzł) i tak leżąc na trotkach, na plecach z hibiskusem na sobie dalej zajadał :D:D

normalnie z mężem leżeliśmy na podłodze ze śmiechu.... :D strach myśleć co będzie jak urośnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli fajne paczuszki :) Ja ogólnie bardzo polecam ten dodatek do ściółki :D

A tą hamster Complete to widziałam karmę. Mi tez taką dla psów przypomina, jednak dla chomików bym raczej takiej nie dała (odwołanie do artykułu o granulatach :P).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co ten rumianek tak właściwie daje?

No i w sumie fakt z tymi granulatami,ale jakoś może spróbuję domieszać troche tego czasem do jedzonka HP. :D

Edit:

Opakowanie wygląda dość profesjonalnie (takie srebrne,foliowe i nie pisze nic po polsku) więc może to nie taka kicha :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na rumianku masz napisane co daje - z tyłu opakowania jest biała naklejka i tam jest rozpisane wszystko :)

ogólnie chodzi o właściwości antybakteryjne i takietam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to czytałam,ale chodzi o to że bakterii nie zobaczysz gołym okiem ;P więc jak Chomcia mówi,że fajne to musiała to na podstawie czegoś stwierdzić.Więc zastanawiam się na podstawie czego? :)

Zapachu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, zapach jest bardzo ładny - taki rumiankowy xD A do tego ściółka na dłużej starcza.

A ogólnie rzecz biorąc to też te właściwości z opakowania się sprawdzają - nie ma jakiś niepowołanych grzybków xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiecie co... wsypałam wczoraj kulce tego rumiankowego...

biegała po klatce i wylizywała rumianek z trocin...

nie wiem czy coś jej tego tam zostało czy cały zjadła :P:P

grubas jeden łakomczuch.... eh.... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A niech je ;)

Rumianek daje to ,że gdy dosypiesz odpowiedznią ilość do ściółki to będzie ładnie pachnieć no i ma inne właściwości :ok:

Ja nieraz dosypywałam i było git . .. ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To w deche ;D

Ja jeszcze go nie wypróbowywałam ,ale jak będę Mańce sprzątać we wtorek to jej tego dosypię i zobaczymy jak zareaguje :P

A tak poza tym to dawałam jej karmę ziołowo-warzywną i od razu ją zapakowała w torebki i do domku nie wiem czy zjadła czy nie bo ona je tylko w domku ale zobaczę jak się obudzi to sprawdze w domku czy coś zostało :>

A chipsy szparagowe to na początku chwyciła popodgryzała chwilkę i wyrzuciła piętro niżej, później zeszła tam wzięła zapakowała i zaniosła do domku,było słychać, że chrupie więc pewnie jej smakowało :)

A jak do toaletki nasypałam jej piachu i włożyłam do klatki to weszła poniuchała próbowała podgryzać(ale za twarde XD) i potem cały czas tam właziła :) więc na pewno jej się podoba.

Także jestem bardzo zadowolona z nagrody i Maniencja też :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czekałem długo, ale było warto. Właśnie dzisiaj po ponad trzech tygodniach od zakończenia konkursu dotarła do mnie druga paczka, tak więc chyba już wszystkie nagrody są u właścicieli. A przy okazji jeszcze raz dziękuje na nagrody.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta