Skocz do zawartości
Angelo

"Find&Win" - wyniki !

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do gratulacji dla wszystkich tych, którzy potrafią dokładnie czytać i brać prawidłowo udział w zabawie oraz oczywiście dla zwycięzców (zszokowanych pewnie co niektórych :) ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Normalnie jestem w szoku. Tego, że wygram to się nigdy nie spodziewałem, ale tak już jest. Oczywiście serdecznie gratuluję pozostałym nagrodzonym i dziękuję organizatorom za nagrody. A teraz wreszcie mogę to napisać: "PIIIIIIIIIISSSSSSSSTACJE, PROSZĘ PAŃSTWA PIIIIIIIIIISSSSSSSSTACJE!!!" rotfl

Ps. Czy to ja popełniłem błąd wysyłając zgłoszenie i pisząc j zamiast i, czy błąd nastąpił podczas wpisywania osób nagrodzonych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wow!Ale szok! 0_0 jestem zaskoczona nie spodziewałam się niczego po udziale w pierwszym konkursie tym bardziej że tyle osób wzięło udział :P Jest szczęśliwa jak nie wiem co.Pierwszy raz wygrałam w jakimś konkursie i to I miejsce :hura: Ale Maniuszka się ucieszy! :D rotfl Gratulacje innym zwycięzcom i powodzenia innym w następnych konkursach :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi też szkoda, ale cóż. W sumie nawet nie czuję takiego wielkiego rozczarowania. Gratuluję zwycięzcom :oczko: . Moja odpowiedź była dobra, ale nie zawsze się wygrywa :P . Czekam na następny konkurs, może mi się w nim poszczęści ;] .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paula, ty możesz wielbić jakieś zwykłe banalne pistacje, ja zawsze będę wielbił piiiiiisssssssstacje rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o jaaaaaaaaaa

dzięki!

aleście mnie zszokowali :D

to Kulka i Maluch będą mieli wyżerę :D:D

fajnie że się wreszcie udało :)

dobry dzień dzisiaj :D

dzięki wielkie i z niecierpliwością czekamy na paczuszkę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie zapanowała piiiiiisssssssstacjowa radość pełna zszokowania - na zdrówko chomikom zwycięzców :)

P.S. M_M mały chochlik dostał się do Twojego imienia - tak wysłałeś w formularzu zgłoszeniowym, ale nie ma obaw - jedno "j" zostanie skrócone ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taa, musimy zrobić święto narodowe - M__M'owi się udało w końcu coś wygrać i piiiiiissssssssssstacje zostaną szanowane w całej Polsce xD

A ja czuję usatysfakcjonowana tym, że miałam poprawną odpowiedź :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szkoda że się nie załapałem na konkursik :beczy: trochę za późno tu trafiłem;p;p ale cóż mówi się trudno i żyje się dalej... Gratuluje laureatom :hura: A tak w ogóle to siemka wszystkim chomiczym maniakom :hey: :hey: (Jestem nowy ale to nie znaczy że zielony jeśli chodzi o chomiki;p)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie też paczka dotarła dzisiaj, ale chomiki jeszcze śpią i nie mogą spróbować zawartości. Jak się obudzą to pewnie się ucieszą. A ja czekam na drugą paczkę (a moje chomiki razem ze mną).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta