Skocz do zawartości
Angelo

"Find&Win" - Znajdź i wygraj ! 7.10-21.10.2008

Rekomendowane odpowiedzi

No mam nadzieję, że nie będziesz :hura: . Najbardziej denerwuje mnie jak mówisz która godzina :) . Ale szczerze mówiąc ja już też siedzę z zegrakiem w ręku i czekam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cierpliwości naprawdę - cierpliwość się opłaca :)

Na szczęście trzeba troszkę poczekać, by nie uciekło jak zobaczy tyle niecierpliwych osób :P

Skombinujecie sobie jakiś czaso-umilacz , przy przyjemnym czas szybciej ucieka, a wyniki zobaczycie - pojawią się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spać? Za wcześnie.

Ja odrobie lekcje.

Wy sie nie mozecie doczekac wyników- ja natomiast nie moge sie doczekać moich urodzin! 1 listopada! Mam dostać takie fałne fotele!

http://sklep.fatty.pl/p/pl/9/xl+z+ekoskory.html

no i stolik

Wiem, że odbiegłam od tematu, ale tak strasznie nie moge sie doczekać i muszę się tym pochwalic!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za wcześnie? Nie dla mnie. Mnie osobiście niezbyt interesuje co dostaniesz na urodziny. Seriale też mnie absolutnie nie bawią. Czekam tylko na wyniki, choć pewno i tak nie mam po co, ale cóż.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No pewnie tak. Szansa na moją wygraną jest bardzo mała, ale zawsze jakaś nadzieja, więc będę czekać, oby jutro wyniki były wcześnie podane ;] . Matko jaka ja niecierpliwa jestem, sama nawet nie wiedziałam, że aż tak :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.