Skocz do zawartości
Angelo

"Find&Win" - Znajdź i wygraj ! 7.10-21.10.2008

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu coś Ci w oko wpadło, albo zaniemogłeś na którejś stronie? Albo ewentualnie zastosowałeś autohipnozę i wmówiłeś sobie, że tej literki nie da się znaleźć? rotfl

Całkiem dużo zgłoszeń przysyłacie. Szkoda mimo wszystko, że aż tyle jest niepoprawnych... Czekamy na kolejne zgłoszenia. :ok:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a może ta litera po prostu nie istnieje, albo ktoś zapomniał jej wyróżnić w taki sam sposób jak pozostałe 7? Chyba jedyny sposób na znalezienie to poszukanie w kodach źródłowych, chociaż to strasznie nudna lektura.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak ja też wiem już że istnieje. Z drobną pomocą ją znalazłem, i muszę powiedzieć, że była dobrze ukryta. (chyba najlepiej ze wszystkich)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nom, niektóre były tak bardziej pochowane, chyba 2 lub 3 (nie pamiętam dokładnie). Ale raczej Ci, którzy wszystkie strony przewertowali powinni to znaleźć bez problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aaa, to o to chodzi M__M'owi. Myślałam, że to jakaś ironia, czy cuś... :P Teraz kumam! :D

Norko cóż za poczucie humoru, łoch... xDD

Źuta tyle żarcia masz i jeszcze bierzesz udział w konkursach - wstydź się. xD :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro się nie rzucasz na żarcie, to może złóż pisemną obietnicę, że jak zajmiesz któreś z 3 nagrodzonych miejsc to to tą część nagrody którą jest paczka od HP przekażesz innemu uczestnikowi konkursu rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ja nie skaczę! xD

Już się nie mogę doczekać wyników... :) Powodzenia wszystkim życzę!

Edytowałam posta z obawy przed tym, że dostanę po uszach od Adminów. ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zuzik - zgłoszenie Twoje doszło.

Chyba przed konkursami zaczniemy robić kursy czytania ze zrozumieniem oraz spostrzegawczości. Kto nie zaliczy nie podejdzie do konkursu ... :P

Gdzie Wy tym przykładem porządności dla innych świecicie? Chyba jak po uszach dostaniecie za te schodzenia z tematów, to dopiero coś zacznie świecić ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze tylko do jutra czekamy na Wasze zgłoszenia !!

Ci co jeszcze nie wysłali - śpieszcie się, nagrody czekają !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Angelo czy możecie mi jakoś potwierdzić cy moje zgłoszenie dotarło?

Nie dostałam od was żadnego potwierdzenia, a miałam problemy z internetem jak wysyłałam zgłoszenie...

wysyłałąm chyba w pierwszym tygodniu konkursu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też bym prosiła o potwierdzenie czy moja odpowiedź dotarła. Ktoś mi odpisał, że jak wysłałam to doszła, ale ja mam podobny problem jak dianek tylko, że mój net strasznie muli i często strony wygasają, później trzeba je odświeżać i dane mi się nie zachowują. :beczy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wasze zgłoszenia doszły!

Poza tym, po wysłaniu zgłoszenia ukazywało się na dole strony - czy zgłoszenie zostało poprawnie wysłane !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.