Skocz do zawartości
Angelo

"Find&Win" - Znajdź i wygraj ! 7.10-21.10.2008

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego, by to pojąć nie trzeba wiele - tylko zdrowy rozsądek... :P

Trzeba być dokładnym i cierpliwym - taka recepta na ten konkurs.

Norko, nie bulwersuj się tylko weź się do poszukiwań - przez pisanie tego typu postów tracisz swój, jakże cenny, czas. ;)

M__M śmiej się, na zdrowie. ;P Oryginalne poczucie humoru - we mnie hasło nie wzbudziło żadnych szczególnych emocji. :oczko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja na początku nie zajarzyłam o co biega -,-. Wzięłam te informacje o drzewie, wyszukałam inne, wpisałam..

Potem skapnęłam się o co chodzi, znalazłam hasło, jeszcze raz wysłałam, ale pewnie nie będzie się już liczyć, a szkoda :beczy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety za nieuwagę się płaci. Naprawdę zadanie nie należy do trudnych, i liczba błędnych odpowiedzi świadczy o tym, że po pierwsze nie czytacie ze zrozumieniem. Po drugie, że nie chce się większości z Was wysilić. A po trzecie, że jesteście bardzo roztrzepani. Na szczęście znalazło się parę osób, które wiedziały co robią i zastanowiły się przed posłaniem odpowiedzi. :ok:

Liczy się pierwsza odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

...pytanie do kogoś kto znalazł wszystkie litery czy mógłby mi napisać gdzie jest pierwsza litera...

Ja Ci odpowiem - na stronach e-chomik.eu lub konkursy.e-chomik.eu !

Odpowiedź do pozostałych postów.

Niestety, liczy się tylko pierwsze hasło - pierwsze wysłane zgłoszenie !

Proszę przeczytać jeszcze raz punkt §11 regulaminu !

Następna sprawa... jeżeli już zapomnicie podać nicku - wysyłajcie adresy e-mail, na które dostaliście powiadomienie o konkursie !

Pójdziemy Wam na rękę tym, którzy podali prawidłowe hasło - a nie podali nicku, wyszukamy Was na forum poprzez podany adres ! Jeżeli takiego adresu nie znajdzie, a tym samym przypisanego do niego nicku - zgłoszenie zostaje odrzucone. Inaczej nie możemy zidentyfikować uczestnika. Takie są zasady.

Na stan obecny prawidłowych zgłoszeń jest: 65%.

Prawidłowym zgłoszeniem jest nie tylko podanie prawidłowego hasła, ale także pozostałych danych. Jeżeli ktoś poda prawidłowe hasło, a nie poda imienia - nazwiska, lub e-maila - zostaje takie zgłoszenie także odrzucone !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O, to może i ja tam jestem, kto wie? ;)

Kaś my tu sie męczymy, a Ty skubana weszłaś i znalazłaś. ^^ Chyba naprawdę jesteśmy deczko roztrzepani. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W poście zamieszczasz podpowiedź dla innych i jeszcze się dziwisz, że zniknął? Tracę cierpliwość powoli. A powtórzę chyba po raz piąty -

PIERWSZA ODPOWIEDŹ SIĘ LICZY!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Domyśli się, nie domyśli - podpowiedź jest podpowiedzią. Czy to naprawdę tak trudno pojąć?!

Norko, jeśli najpierw wysłałaś zgłoszenie, gdzie w miejscu na odpowiedź jest Twoje hasło to odpowiedź jest zła. Drugie zgłoszenie Administratorów nie interesuje, czyt. nie liczy się. Bardziej zrozumiale to się chyba nie da. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro nie wiecie co śmiesznego jest w haśle to napiszę. Po prostu przypomniało mi się jak kilka lat temu w jakimś wielkim sklepie (nazwy nie podam) pani przez mikrofon ciągle zachęcała do zakupu produktu, którego nazwa jest hasłem wymawiając je w śmieszny sposób (tzn. pierwsza samogłoska wyrazu brzmiała nadmiernie długo). Kto już odgadł hasło może je wypowiedzieć w ten właśnie sposób i może też się zacznie śmiać.

Przepraszam za lekkie odejście od tematu i mam nadzieje, że mój post nie zostanie potraktowany jako podpowiedź i usunięty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hahah :) no to trzeba było mówić od razu, że to Twoje "prywatne" wspomnienie. Też się zastanawiałam co też takiego śmiesznego mogło być w haśle. :)

A wiecie co... jedna rzecz mnie zastanawia. Na konkurs zostało przeznaczone 14 dni. Trwa do 21 października. Jednak niektórzy stwierdzili, że koniecznie zaraz, teraz, już! muszą posłać odpowiedź. Za głowę się złapałam jak te pierwsze odpowiedzi zobaczyłam. Jedna odpowiedź na trzy poprawna - i to już nawet nie złe hasło, ale na przykład brak danych osobowych, wpisane własne hasło do loginu zamiast odpowiedzi, wpisane zamiast hasła "find&win" i tego typu różne różności... Przecież, gdyby jedno z drugim wzięło sobie 3 minuty na wpisanie danych, to byłoby dużo lepiej. I nie byłoby takich głupich, banalnych, ale jednak dyskwalifikujących wpisów.

Z każdym dniem jest jednak lepiej, i otrzymujemy coraz większy odsetek prawidłowych odpowiedzi, co bardzo mnie cieszy.

Co powiecie na taki fenomen? :buja:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja nie wiem jak wy nie możecie znaleźć liter. Co w tym trudnego? ja bez problemu znalazłam 8 liter patrząc na wszystkie strony e-c :D

Ja wysłałam moje zgłoszenie przed weekendem i chciałabym wiedzieć, czy doszło i czy wszystkie pola są wypełnione, bo już kiedyś się mi prawie zdarzyło, że by się wysłało zgłoszenie bez jakiegoś pola - bo po prostu jak się jeszcze raz na nie kliknie to treść się kasuje.

A chyba załapałam żart M__M'a :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kaskas, wysłałam chyba pierwszego dnia konkursu (czy może drugiego?) W każdym bądź razie nie wczoraj. Jeśli jest jakiś problem, to wyślę jeszcze raz z tym samym hasłem. Tak więc mogę się dowiedzieć - doszło, czy nie? :mysli: Wyślę dziś jeszcze raz może... Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że nie widzisz nic zabawnego to niekoniecznie świadczy o złym haśle, ponieważ to był żart bardziej sytuacyjny i bez odpowiedniego kontekstu nie dla kazdego będzie śmieszny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trza mieć odpowiednie poczucie humoru :D

A ja ponowię pytanie, bo wolę wiedzieć, czy znów mi jakiegoś pola nie wyczyściło xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehehe, M_M ma niezwykłe skojarzenia sytuacyjne :)

Nic Ci nie wyczyściło Chomusiu, wszystkie pola doszły zapisane, tak jak to zrobiłaś przy wypełnianiu formularza :ok:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To dobrze, że wszystko ok ze zgłoszeniem, bo ja czasami się motam i mogę nie zauważyć, że mi jakieś pole wyczyściło czy cuś przed wysłaniem xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja założyłem okulary a i tak nie znalazłem pierwszej litery. Czuje się gorszy rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.