Skocz do zawartości
Angelo

"Find&Win" - Znajdź i wygraj ! 7.10-21.10.2008

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszukując obydwie strony znalazłam 8 liter, które na początku mi nic nie mówiły, jednak jak tak trochę się poszukało to się znalazło i wyszło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

xxxNorkaxxx , jeśli tylko hasło na obu odpowiedziach się zgadza - nie ma problemu. Jeśli jednak wpisane zostały dwa różne hasła - uznane zostanie pierwsze.

Jeszcze jedna sprawa - dosyć ważna. Do tej pory około 65% odpowiedzi jest albo zła, albo niekompletna. Proszę - sprawdzajcie co posyłacie! Odpowiedzi, gdzie zamiast hasła piszecie jakieś inne swoje dane, lub gdzie po prostu po napisaniu swoich danych zapominacie o najważniejszym czyli napisaniu hasła - są nieważne!

I po raz kolejny proszę o wpisywanie swoich nicków.

edit: xxxNorkaxxx nie otrzymałam od Ciebie żadnego zgłoszenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każda odpowiedź dochodzi pod warunkiem oczywiście, że nie pobijecie samych siebie i nie wyślecie jej na inny adres e-mail, niż ten, który został podany ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na końcu jest formularz, który automatycznie posyła Wasze odpowiedzi do nas (dla tych, którzy tam jeszcze nie dotarli rotfl ). Powodzenia w szukaniu! :buja:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodam również, iż uważajcie na to co wysyłacie. Popełniacie bardzo dużo błędów, nie tylko w hasłach, ale także w samych zgłoszeniach.

Z tego powodu odpadło już wiele prac - niestety.

Czytajcie uważnie zasady konkursu oraz regulamin !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jest możliwe podanie (chociaż mniej-więcej) ilości już teraz prawidłowych odpowiedzi? Żeby tak po prostu wiedzieć jakie mamy szanse? ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej właśnie tak Ewciu. W zgłoszeniach bez podanego nicka po prostu nie wiemy o kogo chodzi, bo większość z Użytkowników nie znamy z imienia i nazwiska.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie :

Wysłałam 2 zgłoszenia z tym samym hasłem, ponieważ w pierwszym popełniłam błąd w rubryce z moim imieniem i nazwiskiem (zrozumiałam że mam podać imię i nazwisko lub po prostu nick więc w pierwszym podałam tylko nick)

Czy moje drugie zgłoszenie z poprawnie wypełnionymi danymi zostanie przyjęte?(podałam imię i nazwisko i nick)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale dużo pytań. Mam nadzieję, że dostanę odpowiedź także na moje. Czy wysłane przeze mnie zgłoszenie dotarło? Bo wypełniłam tamten formularz, nie wysyłałam e-maila.

A liter znalazłam 8, ułożenie hasła zajęło chwilę, ale się udało (chyba rotfl ). Proszę o odpowiedź na moje pytanko...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uff. Nareszcie udało mi się ułożyć poprawnie hasło i wysłać, więc mam pytanie, czy zgłoszenie doszło. A poza tym mam pytanie do kogoś kto znalazł wszystkie litery czy mógłby mi napisać gdzie jest pierwsza litera, bo nie mogłem jej znaleźć.

A poza tym to dziękuję administratorom za takie hasło, bo wywołało u mnie salwę śmiechu, ale to zupełnie inna historia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwaga ...

Chciałam zaznaczyć, że nie posiadamy na stanie żadnego potworka, który zjada wysyłane przez Was - do nas, formularze konkursowe. Jak wyślecie, tak przychodzą. Bez obaw. :ok:

M_M poczucie humoru na zdrowie służy ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

haha a to ciekawe, że mnie się udało i pierwszą znaleźć... :P i w ogóle wszystkie osiem...

Tak więc po kolei:

Biana - zgłoszenie doszło

Czyżyk - kiedy posłałaś? jeśli dziś to nie doszło

M___M - zgłoszenie jest :) a co w haśle jest takiego wesołego? :)

Ile jest dokładnie poprawnych odpowiedzi nie mogę powiedzieć, ale jest ich około 45%.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.