Skocz do zawartości
Angelo

"Find&Win" - Znajdź i wygraj ! 7.10-21.10.2008

Rekomendowane odpowiedzi

Po 4 miesiącach od ostatniego konkursu, vortal E-chomik.eu startuje z nową zabawą dla czytelników vortalu! Tym razem coś niecodziennego - jeszcze takiej formuły konkursu u Nas nie było. Zobaczymy czy się sprawdzi i jak się przyjmie wśród uczestników. Tym samym zapraszamy do zabawy, do wygrania jak zawsze cenne nagrody.

Za pierwsze miejsce, jak zwykle paczka produktów dla Twojego pupila ufundowana przez firmę Herbal Pets oraz toaleta dla chomika z serii Living World Hillside, ufundowana przez sklep Planeta Zoo.

Nagrodą za drugie miejsce, jest również paczka produktów dla Twojego pupila ufundowana przez firmę Herbal Pets a także hamak dla chomika oraz ceramiczna miseczka ufundowana przez sklep Super Zoo Market.

Osoba ulokowana na trzecim miejscu dostanie paczkę produktów od firmy Herbal Pets...

Więcej informacje nt. konkursu: http://www.konkursy.e-chomik.eu/

Zapraszamy do zabawy i życzymy szczęścia !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cóż, końcówka też się liczy, każda literka ma takie samo znaczenie. Jedna pomyłka jest równa ze złym hasłem. To znaczy, że lepiej poszukać trzy razy i znaleźć wszystkie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja jak na razie nie mogę znaleźć żadnej litery. Chyba muszę poczekać do weekendu żeby być bardziej wyspanym i mieć wzrok dokładniejszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jeszcze nic nie robiłam, ale pomysł na konkurs bardzo dobry i oryginalny. Gratuluje pomysłu ;)

Czy nagrody będą losowane czy "kto pierwszy ten lepszy"? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odbędzie się losowanie z poprawnych odpowiedzi. Ale uprzedzam, że przyjęta zostanie tylko pierwsza odpowiedź każdego Użytkownika, dlatego proszę się zastanowić nad tym co wysyłacie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też się doszukałem tylko 7 liter, a co gorsza nie wiem w jakiej kolejności je poukładać, bo nie mam pojęcia co to jest za słowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.