Skocz do zawartości
kaskas

Konkurs - "Toy Hamster" ! (15 luty - 15 marca)

Rekomendowane odpowiedzi

Iwona_13 - pytanie, oczywiście, że można :)

Wtedy sobie dobrze pooglądamy Wasze twory, tylko wiecie ... z umiarem tych zdjęć :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:) Właśnie ;) tak powiedzmy do 10, nie więcej... Bo mi się zaraz skrzynka zapcha...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Juszes, jest więcej ;) A do Ciebie miałabym małą prośbę - możesz zrobić jeszcze raz zdjęcia, ale tym razem z logo konkursu i najlepiej od razu ze swoim nickiem? Albo przerób te które już raz posłałaś. Bardzo prosiłabym. Wtedy od razu wiadomo kto jest autorem. I z prawami autorskimi nie ma problemu.

Najlepiej zrób coś w rodzaju

[align=center]

Toy Hamster

E-chomik.eu

NICK

[/align]

To samo tyczy się również osób, które jeszcze nie przysłały swoich prac. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak ja wysłałam więcej niż 10 fot to cio? Przyjmiecie biedną Padlisię z wszystkimi fotkami cioo?:D xD Bo ja nie wiedziałam. A ja głupia zamiast napisać "Toy Hamster" to napisałam "Hamster Toy" - ale uznajecie chiba co nie? Ach ja zawsze coś odwalę, muszę być oryginalna ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Paula nie rozbrajaj mnie ;) Przecież i tak wiadomo o co chodzi ;) A ten limit heheh to zgadnij dlaczego ;) Pół dysku twardego mi się zawaliło ściągniętymi zdjęciami Twojej zabawki hehehe. Pewnie, że uznamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no wiesz, ale lepiej jakby instrukcję wykonania zrobić do każdej zabawki - to pewnie trochę podciąga ocenę u sędziów xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ej Źutex żri się pisze xDD

Hiehie teraz kaskas mnie wszyscy zabiją, bo przeze mnie jest limit zdjęć... ^^

hehehe... Padlinka Tyś jak granat... nie wiadomo gdzie wyskoczysz i co rozwalisz ; ) xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doszło :)

Zdjęcia Chomusiu daj jako załączniki. Tak jest chyba najlepiej. Bo przy wycinaniu ich z worda traci się całą jakość. Niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No niestety - jednakże dałam do instrukcji, bo to tak ładnie się uzupełnia :D Ale jako załączniki też dam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.