Skocz do zawartości
kaskas

Konkurs - "Toy Hamster" ! (15 luty - 15 marca)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center] Konkurs - "Toy Hamster" !

Czas trwania: 15 luty - 15 marca 2008 roku

[/align]

Ponieważ od ostatniego konkursu minęło wiele drastycznych chwil, z miłą chęcią informujemy, że wracamy do Was ze zdwojoną siłą. Zorganizowaliśmy dla Was ten oto konkurs:

Na czym polega konkurs "Toy Hamster":

By wziąć udział w konkursie, należy stworzyć zabawkę dla chomika. Musi ona być odpowiednich rozmiarów, tak by zmieściła się w standardowych rozmiarów klatce. Należy ją wykonać z surowca, który jest bezpieczny dla chomika (np. drewno). Teraz idzie wiosna, śniegu za dużo nie ma, więc można iść do sadu lub lasu i z drzewa owocowego stworzyć coś, co ukaże w pełni Twój talent. I właśnie, czekamy na pomysły, radzimy nie powielać pomysłów producentów zabawek dla chomików (np. Living World). Zdjęcia zabawki, robimy gdy chomik siedzi w niej, lub na niej. Może to być domek z karmnikiem na dachu. Jeżeli będzie ona trudna do zrobienia, zachęcamy do sporządzenia instrukcji.

Jesteśmy świadomi, iż czasami będzie wymagać to użycia ostrych narzędzi, więc mogą pomóc Ci w tym rodzicie (ale oczywiście, nie za dużo tej pomocy).

Jeżeli zabawka się nam spodoba, zdobędzie jedno z 2 miejsc. I miejsce - najbardziej wymyślna zabawka wygra nagrody: zestaw od sklepu Zoomania.pl (domek Livng World oraz zestaw pokarmów) i paczkę z produktami od Herbal Pets. Za II miejsce, zwycięzca otrzyma paczkę ufundowaną przez firmę Herbal Pets.

Więcej na temat konkursu oraz regulaminu znajdziecie na stronie:

--> http://www.e-chomik.eu/toy_contest.php

Zapraszamy serdecznie do chwalenia się swoimi talentami i zdolnościami manualnymi oraz pomysłowością.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nono, wiosna idzie, jasne XD od wczoraj sypie śnieg u mnie jak nie wiem, za oknem biało i ciągle pada xP

super konkurs, ale trudny... Za to jakie nagrody super :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajne zagrody, ale konkurs chyba mnie przerasta, spróbuję innym razem.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro wszyscy mówią, że konkurs ich raczej przerasta to ja mam pytanie: Czy jak zrobię jakieś totalne badziewie, ale będę jedyną osoba, która się zgłosi to wygram główną nagrodę ?? roftl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

M___M myślę, że nie będziesz jedyną osobą. Specjalnie dlatego, że do konkursu trzeba się przyłożyć, daliśmy Wam miesiąc czasu. To jest naprawdę dużo czasu! I wcale nie jest trudny.

A tych, którzy narzekają, że trudny, ja proszę o wzięcie się do pracy, pokazanie efektów. A dopiero potem możecie zacząć narzekać. xD Bo ja wierzę, że dobry pomysł jest w stanie nadrobić za niezbyt "piękne" wykonanie. Zapraszam więc do główkowania. Fantazją się proszę wykazać. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się - konkurs ciekawy ;))

A ,ze lubie wymyślać i robić różne zabawki dla chomika to pewnie się skusze ...

Kurcze;/ Jest jeden problem ... Niedawno zdechł mi chomik ;C ...

Za niedlugo chciałabym kupić sobie innego...,ale zalezy co rodzicie powiedzą .

Mogłabym np. zrobić zdjęcie zabawki ,ale bez chomika w środku ;/ ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Natalia64 - nie ma takiego obowiązku, żeby chomik był również na zdjęciu. Jeśli będzie to fajnie, ale to nie jest główny warunek. Ważne żeby było zdjęcie z zabawki.

Powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogółem może samo wykonanie nie byłoby takie trudne - tylko skąd wziąć surowce do wykonania. Do np. zrobienia domku to by trzeba deski, tylko tak w lesie nie znajdzie się jakiejś ładnej deski xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie.. Ja mam deski w piwnicy:P

Najgorsze jest znalezienie pomysłu... Wtedy można by było cosik wykombinować...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak Padliś zacznie tworzyć to sie będą wióry sypać xD Rozmontuję i wyburzę dom to materiały się znajdą roftl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ze mnie złota rączka, jak z koziej pupy trąba. xD

Z mojego taty też. xD

Ja mam pomysły, bardzo fajne, ale niestety bez możliwości realizacji. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marel to daj mi pomysł a jak ja wykonam to wyjdzie coś...oryginalnego xD Tego bądź pewna na 100% roftl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chomusiuuuuu a ty mi powiedz, od kiedy deski rosną w lesie roftl hehehehehehehe

Paula, domu nie wyburzaj, bo ta zabawka się ma w klatce zmieścić. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kaskas, to ti nie wiedziałaś, ze deski rosną w lesie? xD

Nie no, pomysł mój jest głód, gorzej z realizacją xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe ja też mam extra pomysły... No niestety zdolności plastycznych po mamie nie odziedziczyłem:)

Ja pierdziele przed chwilą Hari Olli 145m skoczył:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz oddać mi śnieg i wtedy będziesz miała możliwość poszukania odpowiednich patyków w lesie roftl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurczę ja jestem chory i zapomniałem że na polku śnieg.. :/ No tak, to duże utrudnienie... Nie macie w piwnicach drewna? Kieruję wypowiedź do tych, którzy mają własny dom, a nie mieszkają w blokach. Ja poczekam aż choroba ustąpi i coś spróbuję wykombinować.. Tylko co? :think

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale! Przecież to wcale nie musi być drewno! Materiał, czy papier, tektura czy może słoma lub siano? To już zależy od Waszej inwencji!

:) Mam nadzieję, że zobaczę wiele wspaniałych prac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.