Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast mam pytanie :D w wielu waszych klatkach są piaskownice, które są odgrodzone kołeczkami lub płotkiem. I nadal nie wiem jak to zrobiliście, że wam się nie wysypuje (a przynajmniej tak przypuszczam :)) piasek.

Edytowane przez Keya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi chodziło o to, że jak jest piasek zbrudzony przez siuśki chomicze, to jak "wyjąć" czy wysypać ten piasek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po prostu przesiewa się go sitkiem zbierac wszystko z wierzchu a gdy trzeba go wymienić to wyciaga się go szufelka do worka a reszte odkurza ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zazdroszczę wam cierpliwości. raz zrobiłam hamak (mało co nie napisałam chomik) jeszcze dla mychy, odgryzła sznureczki i materiał zabrała do domku :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetne te "wynalazki". Ja raz zrobiłam tunel i rozwalił się po dwóch dniach. Później w tworzeniu pomógł mi tata i zrobiliśmy porządny, do tej pory jest w klatce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka będzie dobra. Tylko mi się nie bardzo podoba

Możesz jechać do castoramy na dziale ogrodniczym dostaniesz taką na metr kolor srebny drobne oczka .

Edytowane przez djoaza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie chciałabym kupować czegoś innego bo już mam rolkę takiej siatki po remoncie i fajnie by było ją wykorzystać;

pytam się bo zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie że można ją ciąć nożyczkami...co by znaczyło że chomik potrafiłby to przegryźć....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a chcesz ją zastosować jako przykrycie terraria ?

Możesz spróbować i zobaczyć czy gryzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak a konkretnie samli...na razie chomcia jeszcze nie mam, chciałabym się przygotować....ale chodzi mi o to bo wiem że na forum są osoby które mają cosik takiego...jaką siatkę wykorzystaliście na pokrywę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siatka ogrodnicza nie nadaje się do zabezpieczania chomiczej klatki - jeśli zwierzak będzie miał do niej dostęp, przegryzie plastik w mgnieniu oka. Jeśli chciałabyś zrobić pokrywę z siatki, to niestety w grę wchodzi tylko ta metalowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam nie wiedziałem w jakim temacie to napisać ;) Jak zły to proszę o przeniesienie. Jak mocujecie kołki do mebli wokół pięterka ?? Jakiś specjalny klej który nie szkodzi zwierzętom czy coś ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.