Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedawno założyłem tu konto także proszę mi wybaczyć jeśli ten temat został założony w złym dziale czy cokolwiek.

Nie będę owijał w bawełnę, niecałą godzinę temu mój chomik zdechł, nie znam przyczyny, cały dzień było tak jak zawsze. W dzień jak to chomiki spał a w nocy był aktywny. W ciągu całego dzisiejszego dnia zachowywał się normalnie, tylko o ok. godzinie 22 zaczął ciężko oddychać i stać w miejscu, był bardzo osłabiony choć na jakiś czas zaczął normalnie chodzić, z pięterka na pięterko bez żadnych problemów. Trzymałem go na rękach przez jakieś 30 minut i próbowałem poradzić się internetu - podejrzewałem przeziębienie choć nie wiem czy to faktycznie to... Gdy odłożyłem go do klatki to po niespełna 10 minutach zastałem go leżącego na plecach przy poidełku. Nie znam przyczyny i chciałbym poznać opinie użytkowników na ten temat gdyż zapewne macie pojęcie.
Chciałem dodać że warunki miał dobre, jedzenie, woda, trociny, klatka była nawet niedawno czyszczona, tak jak wspominałem że wcześniej nie zaobserwowałem zmian, wciąż mam nadzieję że to hibernacja ale raczej to nie możliwe gdyż w moim domu nie jest tak zimno. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie miałem zamiar iść z nim następnego dnia do weterynarza ponieważ zaczęło się tak dziać pod koniec tamtego dnia... Nie zrobiłem sekcji

Edytowane przez quassar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta