Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

w ostatnich dniach forum było niedostępne. Robiona była aktualizacja skryptu forum oraz wszystkich baz na serwerze.

Nowa wersja wprowadza szereg nowych funkcji czy udogodnień dla użytkowników. Jeżeli macie jakieś wątpliwości - piszcie w tym temacie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak dawno został ten post napisany? Ograniczenie jest do 60 minut po napisaniu posta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam taki wątek o portretowaniu zwierząt i zawsze edytowałam post dodając zdjęcia, aby wyświetlały się na górze. Teraz nie moge tego zrobić :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 11.08.2017 o 21:43, Angelo napisał:

Jeśli chcecie, mogę zmienić te uprawnienia :)

Zmień pan, żeby było po staremu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie jo jestem? :o

Bardzo fajnie to wszystko wygląda, mega plus za zmianę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie wygląda,ale (nie mam pojęcia czy to tylko mój tablet wariuje czy to wina strony) nie mogę zmieniać linijek. Czyli jak kliknę w enter to ten "kursor" przeskakuje na drugą linijke a potem znowu wskakuje na starą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A możesz teraz polecić jakieś miejsce z jakiego można wrzucać fotki. Ledwo co zaczęłam przechowywać na Imgur i teraz żaden z linków tam dostępnych nie wchodzi mi już do nowej wersji multimediów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 26.08.2017 o 10:05, Motusa napisał:

A możesz teraz polecić jakieś miejsce z jakiego można wrzucać fotki. Ledwo co zaczęłam przechowywać na Imgur i teraz żaden z linków tam dostępnych nie wchodzi mi już do nowej wersji multimediów.

W jakim sensie nie wchodzi? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po wklejeniu pokazują się tylko linki a nie zdjęcia, a opcją multimedia nie wyśle. Może to zagmatwałam dodatkowo, przepraszam. No w każdym razie udaje mi się wrzucić jedynie fotki z adresu np. facebookowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A i jeszcze coś!

Nie mogę wgrać nowej profilówki bo jest tylko opcja: usuń zdjęcie profilowe. :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Motusa napisał:

Po wklejeniu pokazują się tylko linki a nie zdjęcia, a opcją multimedia nie wyśle. Może to zagmatwałam dodatkowo, przepraszam. No w każdym razie udaje mi się wrzucić jedynie fotki z adresu np. facebookowego.

W sensie wprowadzasz link do zdjęcia i pokazuje się link - zamiast wgrać zdjęcie?

46 minut temu, Chien napisał:

A i jeszcze coś!

Nie mogę wgrać nowej profilówki bo jest tylko opcja: usuń zdjęcie profilowe. :/

Właśnie był z tym problem. I powinno już być okej.. sprawdźcie sobie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Angelo, coś w tym guście. Na imgur czy jak to się zwie, masz bodajże 4 opcje linków. Dawniej używałam te z img na początku i to się wklejało bezpośrenio, ale mi nie chciało teraz działać, może coś zrobiłam nie tak. Próbowałam tych bezpośrednich i innych to nawet nie chciało zaakceptować (jakby przesłać czy no nie wiem jak to wytłumaczyć. Posiedzę nad tym, ale jeśli masz inne pomysły na przechowywanie fotek , tak aby bezproblemowo wchodziły,  chętnie skorzystam.

Edit: Yesss... Mam fotki :biggrin:

Edytowane przez Motusa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Motusa napisał:

Angelo, coś w tym guście. Na imgur czy jak to się zwie, masz bodajże 4 opcje linków. Dawniej używałam te z img na początku i to się wklejało bezpośrenio, ale mi nie chciało teraz działać, może coś zrobiłam nie tak. Próbowałam tych bezpośrednich i innych to nawet nie chciało zaakceptować (jakby przesłać czy no nie wiem jak to wytłumaczyć. Posiedzę nad tym, ale jeśli masz inne pomysły na przechowywanie fotek , tak aby bezproblemowo wchodziły,  chętnie skorzystam.

Edit: Yesss... Mam fotki :biggrin:

I jak udało się rozwiązać problem? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taak :biggrin:

Edytowane przez Motusa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten link z img n początku. Po wklejeniu go, nie pokazuje się foto, ale po wysłaniu odpowiedzi fotki widać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta