Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Chomiczej Dzielnicy kolejny tymczas - półroczna samiczka dżungarska o imieniu Samantha, pochodząca z Wrocławia, odebrana przez DT Gryzonie i Uszaki.

Ogłoszenie o oddaniu maleńkiej było bardzo smutne - "oddam chomiczka, nie mam funduszy na jego leczenie, chcę by trafił w dobre ręce". Nie mogliśmy przejść obojętnie koło takiej sytuacji i tak Samantha trafiła pod nasze skrzydła.

Mała jest prześliczną, wesołą, energiczną i co ciekawe, zdrową chomiczką. Ma bardzo ciekawe umaszczenie - nie jest biała, a szarawa, natomiast pręga na jej plecach jest brązowa.
Nie pcha się na ręce, jednak gdy już na nich jest, widać, że to nic nowego, jest oswojona i nauczona kontaktu z człowiekiem.
Niesamowicie wykorzystuje przestrzeń swojej tymczasowej samli, bardzo docenia zmianę, jaka zaszła - dotychczasowe życie spędziła w klatce Rody.

Czas na dobrą rodzinę, fajne warunki i szczęśliwe życie.
Samantha poleca się do adopcji!

15156960_549339065260308_944475632492727

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możliwy transport do Bielska-Białej?

Nie napieram, nie spieszy mi się. Jeśli znajdzie dom gdzieś bliżej to odstąpię :)
Po prostu miesiąc temu odeszła babuleńka Rosie i na komodzie stoi mi wolne akwarium 80x35cm. Oczywiście kołowrotek będzie - mała ze względu na wiek i kłopoty z poruszaniem się go nie miała.
14670626_1273333659406544_51177503201112

Ze względu na wymiary akwarium jestem zainteresowana adopcją jedynie chomika karłowatego.
Przyznam z góry "bez bicia", że ze względu na studia, pracę i zaangażowanie w dodatkowe działalności studenckie jestem w stanie zapewnić chomiczkowi tylko max.2 wybiegi w tygodniu. Nie mam kota, ani zwierząt "chomikożernych". Na forum jestem prawie od 8 lat, więc "nie wzięłam się znikąd".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możliwy transport do Bielska-Białej?

Nie napieram, nie spieszy mi się. Jeśli znajdzie dom gdzieś bliżej to odstąpię :)

Po prostu miesiąc temu odeszła babuleńka Rosie i na komodzie stoi mi wolne akwarium 80x35cm. Oczywiście kołowrotek będzie - mała ze względu na wiek i kłopoty z poruszaniem się go nie miała.

14670626_1273333659406544_51177503201112

Ze względu na wymiary akwarium jestem zainteresowana adopcją jedynie chomika karłowatego.

Przyznam z góry "bez bicia", że ze względu na studia, pracę i zaangażowanie w dodatkowe działalności studenckie jestem w stanie zapewnić chomiczkowi tylko max.2 wybiegi w tygodniu. Nie mam kota, ani zwierząt "chomikożernych". Na forum jestem prawie od 8 lat, więc "nie wzięłam się znikąd".

Myślę, że jak najbardziej jest to mozliwe! :)

Napisz do mnie pw!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

EDIT. Nadal poszukujemy domu dla malutkiej! :)

Edytowane przez Akalene

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta