Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takie same jak do tej pory :P

Bo hodowla nie polega na 'zabawie w kolorki' ani sprowadzaniu jak największej ich liczby - tylko na jasnym określeniu swoich celów i prowadzenia hodowli w kierunku ich realizacji :)

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No wiem,że ma się cele wyznaczone(Podrik ma chyba dark grey i yellow,Motusa blue) i tak dalej,że się do nich dąrzy i cieszy gdy się uda,ale jakieś futro chomiki muszą mieć i ja się pytam jakie.(:

Właśnie o takie przewidywane odmiany mi chodziło,jak są na stronie miotu.(;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Celem Podrik Hamstery są chomiki zdrowe, spokojne, najlepiej długowieczne. Dobrze zbudowane, zwłaszcza z szeroką i piękną głową, na którą zwracam szczególną uwagę. Dopiero dalej - obszarem poruszania się jest linia dark grey, w której szczególna troską otaczane jest występowanie niepożądanej mutacji kinked tail, która wymaga szczególnej ostrożności i zwracania uwagi na zdrowie. A yellow to dodatkowe upodobanie.

Daleko mi od tego by kolor był moim 'celem samym w sobie' :P Możliwe umaszczenia zawsze wymieniam w zapowiedziach miotu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Planowany na sierpień 2016 Miot G (Tasha-Estragon) skieruje się na otrzymaniu zwierząt doskonałego typu, oraz otrzymaniu chomików dark grey z homozytoty i nosiciela. Spodziewamy się głównie goldenów, dark greyów, cinnamonów i lilaców. Miot ten przebiegnie pod znakiem wzorów i ciapek: nie powinno zabraknąć szylkretów, bandedów i dominant spotów, a także zwierząt z nałożonymi na siebie wzorami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po miocie G w hodowli planowana przerwa do zimy :)

Edytowane przez podrik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drugi miot Tashy planowany jest na pierwszy kwartał roku 2017. Myślę, że między styczniem a marcem.

Najprawdopodobniej będzie to połączenie Tasha-Dyptam :) Pewności nabierzemy gdy będzie bliżej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W związku z tym, że do grona naszych samic hodowlanych dołącza Gruszka, to ona zostanie mamą w styczniu, a drugi miot Tashy zaplanujemy na marzec/kwiecień :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualne plany hodowlane w Podrik Hamstery :)

Miot K - planowany na MARZEC 2018

zapowied-miotu-k_orig.jpg

plany-2018-orig_orig.jpg

Miot L - planowany na KWIECIEŃ/MAJ 2018

zapowied-miotu-l_3_orig.jpg

plany-2018-orig-kopia_orig.jpg

Edytowane przez podrik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta