Skocz do zawartości
_Chomusia_

Polecani weterynarze - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Ile arzu słyszałam, że w Wawie jest taki problem... Ze strony Bellatrix wzięłam spis dobrych wetów w wa-wie:

Warszawa:

Klinika dla Zwierząt

Warszawa-Mokotów, ul. Wołowska 52,Tel. 844 17 93

lub

Warszawa-Bemowo, DR TOMASZ SEWERYN, ul. Lencewicza 2A , Tel. 638 26 11

--------------------------------------------------------------------------------

Dr. wet. WOJCIECH BIELECKI, Lecznica dla Zwierząt, Warszawa, ul. Wiosenna 2, tel. 818-75-70 - przyjmuje tylko w piątki godz. 18.00-19.00

Oprócz tego przyjmuje w: Klinice Małych Zwierząt SGGW, ul. Nowoursynowska 159c (lub 166) (róg Ciszewskiego i Nowoursynowskiej) pn, sr, pt - 16-16.30 oraz w

Zoliborskiej Klinice Weterynaryjnej, Schroegera 72a, tel. 834-54-53 (w soboty rano), zapisy

--------------------------------------------------------------------------------

Lekarz weterynarii, Urszula Szewczyk , przyjmuje od pon. do pt., od 14.00 do 20.00., a w soboty od 9.00 do 14.00 , 02-930 Warszawa, ul.Sobieskiego 74/78

Dr. wet. Wosko, Warszawa, ul Książęca, Tel. 842-40-02,

Całodobowa Lecznica dla Zwierząt, Warszawa (Imielin),

ul Kulczyńskiego 8a, Tel: 644 06 80

Lecznica dla Zwierząt, Warszawa (Ursynów),

ul Rosoła (róg Ciszewskiego)

Lecznica dla Zwierząt "Tiba", Warszawa ul. Janowskiego 50

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Medicavet w Warszawie to moim zdaniem najlepszy gryzoniowy wet, ludzie przyjeżdżają tu z całej Polski. 

Tu szczególnie polecam dr Kasię Kacprzak-Kamińską - potrafi obezwładnić nawet najbardziej dzikiego chomika :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też polecam Medicavet i dr Kasię Kacprzak-Kamińską. W zeszłym tygodniu byłam tam pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrażeniem.

Tylko do tej Pani doktor z Rumbkiem będziemy chodzić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta