Skocz do zawartości
Angelo

Chomiki w obiektywie - wakacyjna edycja!

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do udziału w konkursie Chomiki w obiektywie. Tym razem, jest to edycja z nagrodami - więc zapraszamy do zabawy. Przewidziane są 3 miejsca. Nagrody ufundowała firma TIVO Polska.

Bardzo prosimy przeczytać regulamin konkursu, gdzie zmieściliśmy wszystkie informacje.

Zachęcamy do zabawy!

Zdjęcia nagród:

0ced.jpg

jnz7.jpg

3ctk.jpg

t3fx.jpg

6qri.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A dokładniej na czym to polega?? Bo nie da się wejść w regulamin

Edit:

Dobra mam:)

Zdobyłam aparat teraz tylko czekam, aż chomiaki wstaną :D

Edytowane przez Huskana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pisze w 3 punkcie- 'Tematem konkursu jest 'chomik w obiektywie"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I sprawdzają się moje słowa:

A idę o zakład, że jakby była jakakolwiek nagroda, to chętni waliliby drzwiami i oknami. smutne, że coraz mniej osób chce się bawić dla samej zabawy...

a o edycję sierpniową - bez nagrody - nikt nawet nie zapytał (o zdjęciach nawet nie wspomnę). Sami materialiści...
  • Upvote 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

frytkax33,

Ja klikam na link i potem otwieram dokument w pdf.

Naprawdę, wystarczy TYLKO to :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A Ja się dołączam do słów podrik (..) sami materialiści.

A Mnie się konkurs podoba, że jest edycja wakacyjna. Może jak wielmożny pan wstanie to pocykamy jakieś fotoszki :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, Bulwa, że w edycji sierpniowej, że tak powiem, normalnej, również weźmiesz udział? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, Bulwa, że w edycji sierpniowej, że tak powiem, normalnej, również weźmiesz udział? :)

Chciałabym ale to zależy od Stefka. Trzymajcie kciuki.. kilka pomysłów to ja mam :] Zobaczy się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwykle w echoikowych konkursach udział mogły brać osoby zarejestrowane na forum PRZED ogłoszeniem konkursu, nie po - nie wiem dlaczego teraz nie ma tego w regulaminie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwykle w echoikowych konkursach udział mogły brać osoby zarejestrowane na forum PRZED ogłoszeniem konkursu, nie po - nie wiem dlaczego teraz nie ma tego w regulaminie

bo w tym konkursie niby nie trzeba - na fejsbukowej stronie TIVO może zdjęcie dodac każdy z fejsbukiem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko wszyscy za nagrodą, a do konkursu bez nagrody ludzi jak na lekarstwo..

Edytowane przez podrik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba zakładać konto na facebooku żeby wziąć udział w konkursie? Bo w regulaminie pisze, aby polubić organizatora.

skoro "pisze" (jest napisane) to widocznie tak jest, bez konta nie polubisz, a swoją drogą witamy na forum i życzę wygranej w konkursie! :)

Edytowane przez Agata_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo jest to konkurs organizowany z ramienia firmy TIVO Polska i to ona ustalała wszelkie zasady. My tutaj jesteśmy stroną partnerską. Nie jest to konkurs, jaki zawsze organizujemy - czyli - mu ustalamy zasady, czas trwania itd. a sponsor nas tylko wspiera. Jest to innego typu zabawa. Nie mniej jednak - serdecznie zapraszam do udziału.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuje, nie bardzo mi się podoba regulamin.. Ale trudno, założe jakieś ;)

Chomiś w naszej rdzinie jest od niedawna, spróbuje szczęścia z naszą Mleczusią :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jejusku, jakie te glosowania przez lajki sa beznadziejne, wiem, ze to nie wina echomiczka ale i tak bez sensu, poza tym, to niezgodne z regulaminem fb. Tony spamu typu "no wez zalajkuj, to kupie Ci dzinsy" czy cos w tym sylu.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję napisać to do firmy Tivo. ;)

My również wolelibyśmy konkurs na zwykłych zasadach echomika. Jednak jest jak jest, i jeśli komuś nie odpowiada, to zawsze może nie wziąć udziału. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta