Skocz do zawartości
PusiuniaIgunii

Małe zoo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chomika patyczaki i rybki niedawno rybki zaczęły pływać wokół akwarium a chomik chce iść do rybek! Patyczaki próbują uciec! Ale się uśmiałam! Pewnego dnia chomik uciekł z klatki! Nie wiem w jaki sposób! Szukałam go a on ganiał wokół akwarium! Od tego czasu pozwalam mu się wyszaleć

Edytowane przez PusiuniaIgunii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo przepraszam, ale po przeczytaniu tego wspaniałego tematu miałam ogromną ochotę napisać "aha."

Może wstawisz jakieś zdjęcia? Opowiesz nam coś o nich? I skoro Twój chomik nie był chory, to dlaczego masz teraz tylko jednego, jak były dwa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba nie bardzo rozumiem...

Dział multimedia jest od zdjęć, a nie dziwnych opisów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę pani nie ten dział. Zapraszamy do Spraw Czytelników. Wyraz "Multimedia" mówi sam za siebie.

I jeszcze coś- czy mamy Ci pomóc bo chomik Ci uciekł teraz, czy może to wasza historia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę pani nie ten dział. Zapraszamy do Spraw Czytelników. Wyraz "Multimedia" mówi sam za siebie.

I jeszcze coś- czy mamy Ci pomóc bo chomik Ci uciekł teraz, czy może to wasza historia?

Pani?? Ona ma 11 lat :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To moim zdaniem temat bez sensu, napisany chaotycznie. Moim zdaniem 11 latek powinien być trochę bardziej "rozumny" sorry sam mam 11 lat, ale taka prawda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja myślę, że to było ironiczne to 'Pani' :P

Huskana też pewnie ironicznie to napisała, na żarty, przecież cały ten temat to żart. Edzka 13? Mi wygląda na 8 :P

Edytowane przez Rox

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PusiuniaIgunii - jeśli chcesz pokazać nam swoje zwierzaki i opowiedzieć o nich, załóż nowy temat w dziale "Wszystkie nasze zwierzęta". Ten wątek zamykam, gdyż dyskusja w nim zeszła na niewłaściwe tory.

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.