Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Agniecha1502 - niby dobra myśl, ale muszę sprzedać jeszcze jedną klatkę z której będę miała ponad 100 zł, a o tym muszę jej powiedzieć, bo jak sprzedałam tą za 65 zł Belli, to powiedziała , ze mam ją informować prze sprzedażą, ja powiedziałam tak, tak nie ma sprawy...

Nie wiem macie jeszcze jakieś patenty? Na moją mamę rzadko co działa niestety... bardzo twarda kobieta ;) i nie mogę ją w nerwy wprowadzić, bo wtedy temat klatki już zapomniany na wieki będzie.

To jak babcia sprzymierzeniec to pożycz od niej stówkę kum klatkę a potem tamte sprzedaj i oddaj babci kasę.. ;) A może i Ci nawet podaruje jaj jej też zależy na dobru chomisia ;)

Ale najpierw próbuj z nią jeszcze rozmawiać jak inni radzą, na spokojnie, przedstawiaj argumenty. Jak się nie zgodzi to podejmuj znowu rozmowę tak aż się zgodzi dla świetego spokoju:)

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, mam chomika od 3dni, jest fajnie, mama się go troszkę boi, ale wszystko poza tym gra. Zarejestrowałem się tutaj, żeby dostać porady, dostałem ich multum, za to wszystko bardzo dziękuje, ja jak i mój chomik. Mógłbym was wszystkich nawet za to ucałować. Ale potrzebuję jeszcze jednej porady, moja mama mówi że w moim pokoju nie ma miejsca na klatkę większą, taką jak te;

http://allegro.pl/kl...2590140372.html

http://allegro.pl/su...2589804307.html

Mam małą klatkę, bardzo małą, jak Diabli napisała więzienie dla chomika. Ja tak nie chcę. Chcę żeby miał luksus, chomiczek musi mi wybaczyć moje błędy, albowiem jest moim pierwszym pupilkiem domowym. Jak namówić mamę? Jakieś porady do stworzenia sytuacji, czy jakoś tak? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli jedynym argumentem mamy jest brak miejsca to poprzestawiaj rzeczy, i pokaż jej, że jednak miejsce jest :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie trzymam małą klatkę na takiej półce jakby, jak byłaby większa klatka, to zamiast drukarki. Wywaliłbym starą drukarkę a wstawił tam klatkę. ;p Ale jakieś argumenty większe, porady żeby stworzyć atmosferę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz jej wytłumaczyć, że popełniłeś błąd kupując za małą klatkę, bo się nie znałeś. Pokaż że na prawdę ci zależy, i że chomik tego potrzebuje. Możesz w zamian coś robić, np. wynosić śmieci, sprzątać itp.

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej. A mama mówi że te klatki nie bo nie pasują kolorystycznie, potrzebowałbym klatke które są niebieskie albo coś, wraz z kołowrotkiem i domkiem najlepiej. Wyszperalibyście coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej. A mama mówi że te klatki nie bo nie pasują kolorystycznie, potrzebowałbym klatke które są niebieskie albo coś, wraz z kołowrotkiem i domkiem najlepiej. Wyszperalibyście coś?

Popatrz na allegro, może jakaś będzie pasować. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chomik to zywe stworzenie. ono nie musi pasowac do wystroju domu...bo nie jest meblem ;) czerwony pasuje do wiekszosci kolorow! a 80tka tym bardziej, czarna naturalna, drewno. powiedz mamie, ze wedlug Ciebie pasuje, a to Twoj pokoj, hehe.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam niebieskie prawie wszystko, ściany białe tylko. Okej, postaram się. Ojcu powiem. Może jak dostanie wypłate to mi kupi. xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukaj na allegro kilka rozwiązań z niebieskimi klatkami, bo na pewno takie są, i pokaż mamie, spytaj, która jej się najbardziej podoba. Może to pomoże? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czerwony faktycznie nie jest kolorem pasującym, ale przecież czarny z naturalnymi dodatkami na pewno będzie pasować do wystroju każdego pokoju ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może spróbuj ich namówić na setkę? :) Niebieska kuweta: http://allegro.pl/kl...2574244859.html

Setka nie przejdzie, nie mam miejsca. :(

Poszukaj na allegro kilka rozwiązań z niebieskimi klatkami, bo na pewno takie są, i pokaż mamie, spytaj, która jej się najbardziej podoba. Może to pomoże? :)

Poszukam, poszukam. Jeszcze jutro w sierakowicach wskoczymy do zoologicznego jakiegoś.

Czerwony faktycznie nie jest kolorem pasującym, ale przecież czarny z naturalnymi dodatkami na pewno będzie pasować do wystroju każdego pokoju ;D

No, dlatego tak dziwnie, ale ten czarny według mnie jest 'spoko'. Ale moja mama. ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W przeciętnym zoologu nie znajdziesz nic fajnego, oprócz bardzo "fajnych" cen. Jeśli masz możliwość kupienia czegoś przez internet, to kupisz zdecydowanie większą klatkę za mniejsze pieniądze. To też powinien być argument dla Twojej mamy.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pokazałem ją chomikowi, podoba się mu, dwoje jesteśmy na moim łóżku z notebookiem, a on krąży po klawiaturze. Cena jest dobra, domek jest, pogadam jutro z mamą, mi się również podoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zapomnialam o starym tommym ;) tylko w nim kolowrotek i domek do wymiany. i wysokosc 32, wiec najwiekszy kolowrotek nie wejdzie. ale kolorystycznie faktycznie nr 1 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle że to mama ma zakupić, nie ja. Więc mam połowę argumentów, a połowę nie. ;f

To nie mama ma zakupić tą klatkę, tylko ja, a ja potrzebuję jej zgody na to, czy w ogóle mogę kupić nową ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie mama ma zakupić tą klatkę, tylko ja, a ja potrzebuję jej zgody na to, czy w ogóle mogę kupić nową ;)

Jula, chyba ci sie cos pomieszalo. to temat Madvieda :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jula, chyba ci sie cos pomieszalo. to temat Madvieda :P

uuup :D masz rację, myślałam, że on odpowiada na temat mojego tematu, że nie chce go czytać haha :D

Madvied, ja Ci niestety nie umiem pomóc, bo sama mam taki problem jak Ty ;). Jeli na Twoją mamę działa to, to zrób jej śniadanie z kawą, ze wszystkim, potem posprzątaj kuchnie, bądź dla niej ciągle miły, nawet jak jej coś nie będzie pasowało, to Ty się nie wykłócaj, tylko wszystko spokojnie, tak samo z Tatą ;). Może na Twoją zadziała. Moja uwielbia śniadanie do łóżka itd. ale nie jest przekupna :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta