Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak !!! 80 bedzie idealna :) dłudoś szafy to 95 x 50 więc idealna będzie :) a jeszcze przed chwilą zamówiłem kołowrotek plastik 20 cm trixie :) to wszystko aby dżungarkowi dobrze się żyło :) takiej rasy chomika chcę kupic :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak !!! 80 bedzie idealna :) dłudoś szafy to 95 x 50 więc idealna będzie :) a jeszcze przed chwilą zamówiłem kołowrotek plastik 20 cm trixie :) to wszystko aby dżungarkowi dobrze się żyło :) takiej rasy chomika chcę kupic :)

I pamiętaj. Nie rasa tylko gatunek :D

tylko pamiętaj że tam nie zawsze wchodzi kołowrotek ;)

Ja mam Trixie metalowy z siatką 22 cm. Zmieści mi się ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Leoś: Ja mam Trixie metalowy z siatką 22 cm. Zmieści mi się ?

Ja mam taki sam w klatce o pół centymetra wyższą, a i tak jest na oko z 5 cm zapasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ależ ta dzisiejsza młodzież buntownicza

Poczułam się staro.

Moim zdaniem trzeba pogadać z mamą, wysłuchać co ona ma na ten temat do powiedzenia, bo może akurat ma jakiś sensowny powód. Przedstawić swoje zdanie, poparte argumentami i spróbować przekonać mamę do swojej racji.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No chyba że się zna mamę :P Trzeba wcześniej o setce gdybać, jak ma się kasę to na np. allegro już jesteś krok od zamówienia klatki 120cm i oznajmiasz mamie że zamawiasz, to wtedy automatycznie mi mówi "setka ci wystarczy" :P Było tak w kwietniu jak miałam zamawiać, ale wyszło na to że zamówiłam klatencję dla Punia :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

za 30 min kupuje ... chociaż jeszcze się dobrze trzeba namyśleć :/

pierdziele to że matka wściekła będzie :) w końcu jej za jakiś czas przejdzie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym pogadała z mamą. Jak ja bym tak zrobiła to mama by za drzwi chomika wyrzuciła razem z klatką i... pewnie ze mną :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pogadałem :) jutro kupuje z tatą tą klateczkę : http://allegro.pl/super-klatka-dla-chomika-koszatniczki-80-cm-i2557689703.html są wersje z rurami i plastikowymi akcesoriami ale pomyślałem że im mniej

kombinacji i im więcej natury tym lepiej :)

naprawdę polecam tą klateczkę :)

uważam że temat powinen zostac zamknięty :) sorki ale czasem ć mi nie działa i muszę wklejac :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzisiaj do mnie przyszedł jeszcze kołowrotek trixie 20cm plastik :) jak otworze prześle jakieś zdjęcia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kiedyś zamawiałam z allegro kołowrotek plastikowy. Coś tam się poluzowało, ale nikt nie wiedział gdzie, tata nie mógł naprawić i w nocy tak hałasowało, że spać nie mogłam. Wylądował w koszu, bo w końcu chciałam się wyspać. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta