Skocz do zawartości
chamciulupaliszki

Weterynarz SZCZECIN

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Pana Jacka Ostaszewskiego

ma swoją siedzibą na skraju Zdroii, a Słonecznym na ul. Bagiennej w Szczecinie

Słyszałam też o bardzo dobrej Pani weterynarz P. Ania w Dąbiu. Koleżanka leczy tak szczurki i jest zachwycona :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ze swoimi stworami jeżdżę do pani Ani na osiedle Bukowe, na ul. Fioletową. Polecam też panią Kasię Sulimę z Vetmedica.

Edytowane przez Paprykarz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A na Chopina? Bo ja tylko tam byłam i wydawało mi się w porządku, ale nie mam zbytniego doświadczenia z weterynarzami dla chomików.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Był ktoś może u weta koło starej DANY na Odzieżowej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kochani, właśnie wróciłam z pobytu w domu i zauważyłam u Mani dwa, małe, łyse placki na plecach. Mieszkamy na Pogodnie i korzystamy tylko z komunikacji miejskiej. Z Mimem byłam na ul. Chopina, ale czy jest jakaś dobra weterynaria bliżej Pogodna? Potrzebuję info, bo jutro będę jechać z chomiczką.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisz do Stasia, ale raczej na fb bo tutaj dośc rzadko już wchodzi  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kochani, właśnie wróciłam z pobytu w domu i zauważyłam u Mani dwa, małe, łyse placki na plecach. Mieszkamy na Pogodnie i korzystamy tylko z komunikacji miejskiej. Z Mimem byłam na ul. Chopina, ale czy jest jakaś dobra weterynaria bliżej Pogodna? Potrzebuję info, bo jutro będę jechać z chomiczką.

Umówiłam Manię na jutro do Katarzyny Sulimy. Dzisiaj niestety cały dzień zajęta jest :/ No i pewnie uda mi się załatwić dojazd samochodem, tak więc wizyta powinna być szybka i "bezbolesna". Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie chciałabym tylko napisać, że nie polecam Katarzyny Sulimy, która zrobiła mojemu chomikowi niedokładne i nic nie dające badanie, polecając przy tym wykonanie innego, znacznie droższego i bardziej inwazyjnego. 

Natomiast

polecam Stanisława Szczepańczyka z Łukasińskiego 39c. Widać, że pan lekarz, jak również pomagająca mu żona, są lekarzami z powołania. Wykonali mojemu zwierzakowi komplet badań w rozsądnej cenie, a przede wszystkim - z wynikiem, czyli wskazaniem przyczyny choroby. 

Niedługo zaczynamy leczenie, więc napiszę coś więcej o lekarzach z ul. Łukasińskiego. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w Szczecinie jest jakieś całodobowe pogotowie, albo znacie lekarza, który by mnie przyjął?

Ed: Dobra, już mam, że Ostaszewski przyjmuje, poza tym na Wojska Polskiego jest pogotowie.

Edytowane przez Diana Luiza Dubowska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Był ktoś może u weta koło starej DANY na Odzieżowej?

Dawno pytałeś, ale może ktoś kiedyś zajrzy i skorzysta. Bywaliśmy. Pan jest przychylnie nastawiony, nie lekceważy, ale gryzonie nie są jego domeną. Próbował pomóc.

Jeździmy teraz do Vetmedic, do pani Katarzyny Sulimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No mi wyleczył mysz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Chciałbym polecić wspaniałą Panią weterynarz. Osoba jakiej jeszcze nigdy nie poznałem. Wiecznie uśmiechnięta, ma odpowiednie podejście do zwierzaka. Mądra i obyta w zawodzie. Gabinet specjalizuje się w opiece nad gryzoniami. Polecam!

VETCLINIC MALWINA MARUSZEWSKA-GAJEK

Weterynarz Szczecin Pogodno

e-mail: vetclinicszczecin@gmail.com

www: http://www.vetclinic.com.pl/

FB: http://www.facebook.com/vetclinicszczecin/

tel.: 514 107 055

Adres:

ul. Grota-Roweckiego 10D,

71-297 Szczecin Pogodno, Zachodniopomorskie

Godziny otwarcia:

pon-pt:  10-20

sob:    10-15

niedz:    10-12

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stary temat, ale trochę odkurzę, bo z nowym nabytkiem przydałyby się nowe adresy...

Długie lata leczyłam naszą kochaną skundloną shih tzu x york (proszę tak nie patrzeć, piesek "z odzysku") na przewlekłe stany zapalne spojówek u pani Ani na ul. Fioletowej i zarówno ceny i atmosfera świetne, niestety leczenie okazało się wieloletnią bzdurą i pakowaniem antybiotyków w psa niepotrzebnie. Z powodu niedostępności pani Ani jak Miszka miała nawrót poszukaliśmy pomocy w klinice na Chopina, gdzie po wywiadzie okazało się, że pies ma chorobę autoimmunologiczną. Dostała sterydy i immunosupresanty i poprawa była natychmiastowa.

Więc niestety już pani Ani z Fioletowej nie polecam.

Teraz z nowym chomiczkiem również byłam na przeglądzie u pana doktora na Chopina i potraktował nas bardzo profesjonalnie.

Mimo to chcę zapytać: czy ktoś zna jeszcze jakichś godnych polecenia weterynarzy małych zwierzątek w Szczecinie? Na wszelki wypadek, żeby móc pójść zapytać o drugą opinię. Byłabym wdzięczna za adresy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sulima na Przyjaciół Żołnierza w Vetmedic. Podobno polecany jest też Vetclinic, ale od 5 lat jestem wierna temu pierwszemu :).

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Szybcior napisał:

czy na Chopina mają narkozę wziewną?

Nie wiem niestety :( Nie miałam okazji jeszcze korzystać z usypiaczy. Ale stosunkowo niedługo idę z psiną na kontrolę i po receptę, więc mogę przy okazji zapytać jakie panują u nich zwyczaje.

10 godzin temu, sarsaparilla napisał:

Sulima na Przyjaciół Żołnierza w Vetmedic. Podobno polecany jest też Vetclinic, ale od 5 lat jestem wierna temu pierwszemu :).

Super, dziękuję ślicznie c: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapytaj. Będzie wiadomo, na co można liczyć.
Ja jak sarsaparilla - Vet Medic, Sulima, od ładnych paru lat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta