Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs urodzinowy E-chomik.pl - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję takiej nagrody! I to tylko od HP? Ja myślałam, że taka nagroda (w sensie w ilości) to będzie razem od wszystkich sponsorów :D Wyżerka, zazdroszczę chomikowi :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o cierpliwość przy oczekiwaniu na nagrody. Część z nich wysyła Angelo osobiście, a ponieważ wrócił dopiero we wtorek z wakacji, a do tego niekoniecznie zgrywa mu się czas pracy z godzinami otwarcia poczty, to może trochę potrwać. Na pewno nagrody dotrą do wszystkich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tylko wysyłam książki. Resztę nagród wysyłają już sponsorzy we własnym zakresie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po fotkach na opakowaniach zauważam że vitapol jedzie na 3 zdjęciach 2 chomików, tylko w różne strony odwróconych :P

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nie wiem jaki jest sens robienia mandarynkowych kolb skoro gryzoniom nie wolno podawać cytrusów - pewnie tej mandarynki tyle tam co kot napłakał no ale jednak :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może tylko smak mandarynki? Choć skoro nie mogą jej jeść, to zapewne chomikowi nie posmakuje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z racji mojego wyjazdu dopiero teraz wrzucam zdjęcia nagrody. Powiem Wam wszystkich szczerze, że bardzo pozytywnie zaskoczyła ilość i jakość nagród. Na prawdę pięknie dziękuję i ja i mój chomik jesteśmy prze szczęśliwi z takiego zapasu jedzonka :) Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

Ps. Trzymajcie wszyscy kciuki w piątek 13 mnie mojego chomika i dwa koty czeka przeprawa busikiem z Polski do Londynu. Życzcie nam powodzenia obyśmy dojechali cali i bez problemów, bo z takim zapasem żywności głód nam nie grozi ;)

Zdjęcia nagród:

http://www.fotosik.p...edbbc1f8bf.html

http://www.fotosik.p...02ba9e4255.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie w podzięce spodziewamy się licznych zdjęć zwierzaka w multimediach. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta