Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs EuroChomik 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 w pełni, a po wczorajszym meczu miejmy nadzieję, że tak szybko się dla nas nie skończą.

Z tej okazji, razem z firmą Vitapol postanowiliśmy zorganizować konkurs EuroChomik 2012, w którym do wygrania są kolby w formie limitowanego Biało-Czerwonego Smakersa. Zwycięzca otrzyma od nas także smyczkę z logo wortalu E-chomik.pl.

Zabawa rozpoczyna się dziś o godz. 13:00 (13.06.2012), a zakończy się 22 czerwca (piątek) 2012 roku, czyli w dniu drugiego ćwierćfinału, o godzinie 20:00.

Zasady konkursy są wyjątkowo proste. Wystarczy ułożyć hasło, związane z chomikami oraz oczywiście z Euro 2012. Długość hasła nie ma znaczenia, dajemy Wam pole do popisu. Może to być dwuwierszowa rymowanka, krótki wierszyk lub hasło składające się z kilku wyrazów. Ważne by były zachowane wyżej opisane zasady. Wśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jedno, które według nas będzie najbardziej oryginalne i kreatywne.

Regulamin konkursu: POBIERZ

Zgłoszenia należy wysyłać na adres redakcja@e-chomik.pl, jako temat wiadomości należy wpisać Konkurs EuroChomik 2012. W treści wiadomości znajdować się musi: imię i nazwisko uczestnika, nick z forum dyskusyjnego wortalu E-chomik.pl, numer telefonu oraz oczywiści hasło konkursowe. Zgłoszenia nie zawierające wyżej wymienionych danych będą odrzucane. Zalecamy także przeczytanie regulaminu.

Więcej informacji na stronie konkursowej: konkursy.e-chomik.pl/konkurs-eurochomik-2012/

baner_euro2012.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam mam nadzieję, że jednak będzie widać trochę inwencji i zapału. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eeee... tam....

Szczerze mówiąc to nie chce mi się dla jednej kolby układać wierszyka :P

Nagroda jakoś mnie nie kręci, a zwłaszcza, że kolba widać - farbowana z jakąś chemią :( To czy chomik to zje ? :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czasem warto nie być aż takim materialistą, a zabawę potraktować jak... zabawę. :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może zróbmy tak, że te najfajniejsze wierszyki podamy na forum? Jak ktoś będzie chciał się przyznać do nich, to się przyzna, a jak nie, to trudno. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też wezmę udział :D Nie dla nagrody (bo i tak nie wygram) tylko tak po prostu lubię konkursy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z Kaskasem, to tylko zabawa :)

Chyba z Kaskasową :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już się czepiać, to Kaśkasiem, bądź Kasiem ;)

Czekamy na zgłoszenia. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mnie dręczy pytanie czy to musi się rymować czy mieć tylko sens ? ; p Może coś wymyślę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak coś wymyślę to też wezmę udział :)

A nagroda... przecież nie nagroda jest najważniejsza, a dobra zabawa ;P ludzie nie bądźcie takimi materialistami :)

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już wysłałam :D

Bardzo fajny wierszyk. Gratuluję pomysłu :) Czekamy na następne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to ok coś poszło xd Takie to dziwne, ale no wena mnie napadła tak znienacka ; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.