Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chomiśmegan

Jeśli jest już temat tego sklepu,to przepraszam.

Kilka minut temu weszłam tam pierwszy raz i juz jak weszłam na pokarmy,dla myszoskoczków,to juz widziałam ile karm i smakołyków ;) :) :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam nigdy nie znalazłam tego czego szukałam :P

I mówimy o stacjonarnych kakadu czy online ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość chomiśmegan

internetowym :) ,trochę grogo..ale są rzeczy,dobrych firm,których przynajmniej j,nie znalazłam w innych sklepach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ogólnie w stacjonarnych ( u mnie ) też jest Ok, a na sklepie nidgdy nie zamawiałam :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm, kiedy patrzę, to nic też mnie w tym sklepie nie interesuje :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość chomiśmegan

z akcesorii rzeczywiście wyboru nie ma,ale fajne produkty v-l

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O.o ! :)

Ja byłam w KAKADU, w Jankach (nie sklep inter. tylko na miejscu)

Ogólnie fajnie. Duży wybór smakołyków, karm, akcesoriów dla kotów psów.

Akwaria w jakich trzymane są chomiki nie są aż takie złe bo w innych bywało o wiele gorzej.

Jedynie myszoskoczki były w niziutkim akwa o wym. 25 x 35. No, ale wiadomo : ja nie znam perfect sklepu zoo, w którym klatki chomów mają odpowiednie wym, dojrzałe chomy i inne samotniki były rodzielone itp. :P

Naprawdę jeśli chodziło by o ocenę sklepu to 8/10 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kakadu w Warszawie jest rewelacyjne. Jedyny minus to za każdym razem króliki trzymają ze świnkami morskimi... a wszystkie gryzonie są na granulacie (także chomiki)... Produkty tez ok, bo bardzo duży wybór, jedynie za drogo w porównaniu do sklepu internetowego... Ale pełno zabawek, przysmaków i innych akcesoriów dla kotów i psów. Duży wybór zwierząt. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam kupiłem swojego syryjka(W centrum handlowym Warszawa-Wileńska). Nie można na pewno powiedzieć, że jedzenie dają im złe, bo ten chomik to straszny pulpet. Co do trzymania zwierząt to jak już pisaliście klatki są za małe i kołowrotki też. Co do karm i smakołyków to jest dość sporyy wybór tylko trochę przydrogo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kakadu w Katowicach jest rewelacyjne, tutaj możecie zobaczyć zdjęcia: http://www.kakadu.pl/Katowice/ch-trzy-stawy.html

W ich sklepie internetowym nigdy nie robiłam zakupów, bo w porównaniu z innymi zoologami jest bardzo mały wybór, ale w stacjonarnych często jestem. Mają też fajne promocje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tych 2 w których byłem(w Krakowie i w okolicach) wybór, zwłaszcza karm był duży. Począwszy od Vitapolu, poprzez Vitakraft a skończywszy na Versele Laga. Dla wszystkich chomików, innych gryzoni też. Różnorodność kolb też nie była zła ;) no i zdecydowanie trzeba sie czaić na promocje bo czasem można baaardzo tanio dobrą karmę kupić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mieszkam w Katowicach, i większość zakupów tam robię. Kupiłam tam też wyposażenie; domek,kolowrotek,kore itp. jest dosyć tanio :) Chomiki maja świetne warunki.Może nie idealne,ale jak na zoologiczny i jak na tymczas to są dobre ;) Ludzie nie mają do nich dostępu(jak i do innych gryzoni). Jest też dużyyy wybór karm,smakołyków itp. Chyba widziałam też kilka dobrych chomiczych klatek.Ale co do zabawek,polecam bo dosyć dużo,i nawet tanio.W każdym razie np. domek kupiłam w sieciówce taniej niż w osiedlowym.A jakie ogromne jest :P Ze zwierząt to ma fajne piranie , i ogólnie różne ryby :P I cudowne ptaki :D. Też polecam katowickie kakadu ;)

Zdjęcia z katowickiego są tu : http://www.kakadu.pl...trzy-stawy.html :)

+ Kakadu w Katowicach to największy sklep zoologiczny w Polsce ! http://www.rynekzoologiczny.pl/pg/pl/puls_branzy/najwiekszy_w_polsce_sklep.html

Edytowane przez Kulka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj się po autobusach przeciskałam z koleżanką i kolegą żeby się dostać do Kakadu,które jest dość daleko od mojego domu . Najpierw szukamy przystanku bo my w ogóle sami jeszcze nie jeździliśmu autobusami i się z tym nie orientujemy.Podjeżdżamy i co? Z ogromnego Kakadu zrobił się malusi zoologik... No ja nie moge teraz tam prawie nic nie ma ,reszta chyba w remoncie OBY,bo teraz jest on wielkości mojego osiedlowego zoologicznego :/ I koniec końców taki jest,że Chrupek musi biegać w metalowym kołowrotku,nawet dobrego nie było <tylko metalowe > a kiedyś to był wybór że HoHo ! Kupiłam mu jeszcze tylko zabawkę <_< Na szczęście jakość mieszkanek się nie pogorszyła. Może wrzucę fotki ale to do działu o katowickim kakadu,bo chyba jest ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś byłem poogłądać świnki morskie i chomiki w tym kakadu i zdziwiło mnie to. że samice i samce świnkek, chomików i myszoskoczków są oddzielnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta