Skocz do zawartości

Motusa

Hodowle zagraniczne
 • Zawartość

  2310
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  48

Ostatnia wygrana Motusa w Rankingu w dniu 15 Luty

Motusa posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

390 Wspaniale

O Motusa

 • Tytuł
  ZBÓJNICKIE CHOMICZKI hodowla chomików z rodowodem Čkk nr 108
 • Urodziny 13.04.1974

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Strona www
 • Miejscowość
  Kraków
 • Gatunki chomików
  Syryjskie
 • Imiona chomików
  Zbóje
 • Podawany pokarm
  Xtravital, Care+, Mini Hamster nature, Vitakraft emotion, JR Farm, Bunny. Herbal Pets i inne
 1. Zbójnica Qlka i jej chomicze życie w nowym domu

  Pięknie rośnie. Coraz bardziej podobna do mamy. Ogromnie się cieszę, że jest prawdziwym domownikiem i jest traktowana jak członek rodziny
 2. Wesoła Gromadka

  Będę się miała na baczności, bo znowu niedługo fryzjer. Czekam tylko aż się nieco cieplej zrobi.
 3. Wesoła Gromadka

  Odświeżam niec wątek. Fotki, może nie wszystkie mega nowe, raczej zdecydowanie do nowości im brakuje, ale cóż, wszystkie multimedia mi zjadło w photobucket, więc trzeba coś wrzucić, żeby nie było, że wątek szpitalno chorobowy jedynie. Pare zdjęć świnko lasek: Obrażona kota po wizycie u fryzjera Takie to to wyrosło z małego czarnego chomiczka plączącego się między nogami ciotek Świnki podane z pietruszką To tak na szybko. Przy odrobinie czasu, wrzucę tu resztę stworów.
 4. Zbójnica Qlka i jej chomicze życie w nowym domu

  Jak miło, że Qlka ma swój wątek. Robi się coraz bardziej podobna do mamy
 5. Choroba skóry na grzbiecie - proszę o pomoc.

  Powinien sobie poradzić z pobraniem zeskrobiny. Gdzie mieszkasz, może da się obczaić jakiegoś weterynarza w miarę kumatego w temacie. Leczenie grzybka czy robali skórnych nie należy do miłych i krótkich, ale nie jest bardzo trudne, natomiast istotne jest zidentyfikowanie wroga, ponieważ jeśli to nie alergia lub poważniejsze niezakaźne choroby, mozesz się zarazić jakimś choróbskiem. Nie można tego zbagatelizować.
 6. Choroba skóry na grzbiecie - proszę o pomoc.

  Czy wet pobierał zeskrobinę, wysyłał posiew do badania? Świecił chociaż chomika? Jest sporo chorób objawiających się zarówno łysieniem jak i strupami. Najczęściej spotykanymi jednak są grzybice, świerzbowiec lub nużeniec na skórze, oraz alergia, chociaż tu strup jakoś nie bardzo mi pasuje do całości. Poszukaj w mieście weterynarza od gryzoni, ewentualnie poproś swojego weterynarza o wykonanie tych badań bo o ile badanie pod kątem robali powinien sam zrobić na miejscu, tak posiew i tak wysyła się do laboratorium i hoduje minimum 21 dni do miesiąca. Napisz do mnie (najlepiej PW) jak poszło i co się dowiedziałaś.
 7. Zbójnickie Chomiczki miot Q

  Te wazoniki na suszki są genialne. Te ozdoby zawsze dodają urok chomiczym obejściom.
 8. Rumburak i jego dom + Alinka też jest z nami :)

  W pełni profesjonalny wybieg
 9. Zbójnickie Chomiczki miot Q

  O Kasia, miło Cię widzieć. Robisz przepiękne fotki.
 10. Rumburak i jego dom + Alinka też jest z nami :)

  Ktoś się zapatrzył na kolegów Roborków. A mówiłam: Nie rób tak bo Ci zostanie. Co on je?
 11. Rumburak i jego dom + Alinka też jest z nami :)

  Urocze kotaski. Muszą sprawdzić, kto im tam biega w ich pudełku. W końcu wiadomo, że cała tektura tego świata należy do kotów Z orzeszkami, wszelkimi, faktycznie należy uważać. Uzależniają i tuczą. Wagą jeszcze bym się nie przejmowała aż tak, ale faktycznie lepiej kontrolować sytuację.
 12. Zbójnickie Chomiczki miot Q

  Trochę słodyczy
 13. Rumburak i jego dom + Alinka też jest z nami :)

  Ale za to jakim ogonku
 14. Klatka dla myszek

  Sezamek, kieruj się odstępami między prętami. Fajne mysiorki są duże gdy urosną, ale szkraby mogą przecisnąć się przez typowe chomicze klatki. Polecam 5mm do 7mm odstępów. U mnie świetnie sprawowały się klatki typu Duna, na Pupillo miałeś chyba nawet w przyzwoitej cenie. Z tym, że musisz chyba napisać do sklepu i zapytać o możliwość zamówienia. https://www.pupillo.pl/ferplast-klatka-duna-71x46x31-p-478.html Fajne są też typowe 100 i 120 z allegro. http://allegro.pl/klatka-dla-gryzoni-100-cm-odstep-7-mm-gratisy-i6966844351.html Myszki lubią biegać, wspinać się, lubią też dużo hamaczków, norek, cieszą się zabawkami, stawianymi ale i też podwieszanymi, więc im większa klatka, tym lepiej i tym więcej zabawek zmieścisz.
×