Skocz do zawartości

Motusa

Hodowle zagraniczne
 • Zawartość

  2306
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  45

Ostatnia wygrana Motusa w Rankingu w dniu 31 Maj

Motusa posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

385 Wspaniale

O Motusa

 • Tytuł
  ZBÓJNICKIE CHOMICZKI hodowla chomików z rodowodem Čkk nr 108
 • Urodziny 13.04.1974

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Strona www
 • Miejscowość
  Kraków
 • Gatunki chomików
  Syryjskie
 • Imiona chomików
  Zbóje
 • Podawany pokarm
  Xtravital, Care+, Mini Hamster nature, Vitakraft emotion, JR Farm, Bunny. Herbal Pets i inne
 1. I rozjeżdżają się maluchy. Jaka szkoda, znać je tak krótko.
 2. Podrzucę link do warunków sprzedaży, ale ogólnie, głównie kwestie klatki, dostosowania zabawek i sprzętu, szacunek i delikatne traktowanie. Trzeba zdać sobie sprawę, że roborki są bardzo kruchutkimi stworzonkami. Nie bronią się przed zapędami mizialniczymi, za to mogą wpaść w panikę. Ich kosteczki mogą nie wytrzymać uścisku rączek małego dużego. Nie zgadzam się na rozmnażanie, co norma, w informacjach dodatkowych, jeśli ktoś nie jest obeznany, mówię, o unikaniu wszystkiego słodkiego. Polecam zioła i zabawki, ale często nadal słyszy się, że chomik to zabawka dla dziecka. Tu są podstawowe warunki: http://zbojnickiechomiczki.weebly.com/na-sprzeda380for-sale.html Tu trochę o roborkach: http://zbojnickiechomiczki.weebly.com/zboacutejnickie-roborki.html Nie są to rzeczy opisane bardzo ambitnie, bardziej tak, aby weszły każdemu przyszłemu opiekunowi. Nie musi pisać pracy magisterskiej z tematu zanim wydam mu zzwierzątko. Zwyczajnie musi się orientować z czym ma do czynienia.
 3. Znaleźć dom łatwo, znaleźć odpowiedni dom, o wiele trudniej niż u syryjków. Aiken ma nowego kolegę:
 4. Część zdecydowanie zostaje. Niemniej jednak nie będzie roborków zbyt często, ponieważ zbyt dużo mitów jest powielanych w naszym kraju i walka z nimi, to walka z wiatrakami. Trudno jest przetłumaczyć ludziom, ze roborki są łagodne i delikatne i nie nadają się dla dzieci, ponieważ to one mogą zrobić zwierzątkom krzywdę, nie odwrotnie. Że małe rączki to nie odpowiednie miejsce dla malutkiego chomiczka. Często nadal obowiązuje przekonanie, że malutki chomiczek = malutka klatka, ciężko tłumaczyć, że to co fajne i dobre dla syryjskich chomiczków, niekoniecznie jest dobre dla chomik Roborovskiego. Moje kryteria nie są wyśrubowane do niemożliwości, ale i tak musiałam wielu osobom zwyczajnie odmówić zakupu chomiczków. Aleksander Aiken August Albert i Antonio Alinka Andrea
 5. Zoom Syrius

  Maluszki znajdują się w ich własnym wątku: Jestem z nich wszystkich bardzo dumna, niektóre są jeszcze dostępne, jeśli ktoś szuka malutkiego przyjaciela.
 6. Maluchy są wspaniałe, na rękach zachowują się wzorowo, czasem nawet lepiej niż syryjskie maluchy w tym samym wieku. Siedzę z nimi często i zwyczajnie pozwalam im biegać między dłońmi. Najchętniej zostawiłabym wszystkie.
 7. Wstępne rozpoznanie płci i pierwsza osobista sesja zdjęciowa.
 8. Przepraszam, grypa, bieganie ze zwierzyńcem po lekarzach, wreszcie życie. Maluszki otwierają oczki. Dziś zobaczymy czy da się zrobić indywidualne zdjęcia. Póki co, pozostawiam Was ze słodkościami. Mamy 7 krasnoludków Można jeszcze rezerwować maluszki
 9. Zoom Syrius

  Nie ma opcji. Mama zakopała maluchy i siedzi z nimi w kołowrotku. Jest na tyle podkopany, żeby nie dała rady nim ruszyć, ale nie jestem w stanie w tej chwili dostać się do malutków. Ich losy możesz śledzić w temacie miotu A Już niedługo zaczną same wychodzić i może wtedy mama zdecyduje się wrócić z nimi do domku.
 10. Kluseczki mają teraz dużo spokoju a mama należytą opiekę. Trzymajcie kciuki i powoli myślcie nad imionami na literę A. Fajnie jakby miały jakieś ciepłe skojarzenia.
 11. Nie chcę zapeszyć, ale chyba właśnie na świat przyszedł miot Robo A
 12. Zbójnickie Chomiczki miot P: Ur. 14. 08.2017

  W ten weekend postaram się porobić im ładne fotki. Są superowe i tak genialnie wybarwione.
 13. Zoom Syrius

  Cały dzień ciężkiej pracy
 14. Zoom Syrius

  Zoom polikowo napakowana, ale może je za kilkoro?
 15. Zbójnickie Chomiczki miot P: Ur. 14. 08.2017

  Już duże bąki. Chłopcy na studiach, dziewczynki w domu uczą się równie pilnie. Pięknościówy się z nich zrobiły. Wkrótce nowe fotki. Teraz tylko takie szybkie: Pączek Zbójnickie Chomiczki Prince Charming Zbójnickie Chomiczki Phoenix Zbójnickie Chomiczki Pokusa Zbójnickie Chomiczki Pixie Zbójnickie Chomiczki
×