Skocz do zawartości

Szybcior

Administrator
 • Zawartość

  2160
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Ostatnia wygrana Szybcior w Rankingu w dniu 13 Maj

Szybcior posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

103 Wspaniale

O Szybcior

 • Tytuł
  Chomikowy anioł stróż

Dodatkowe informacje

Ostatnie wizyty

1606 wyświetleń profilu
 1. Dziwne zachowania

  Że nie jest tak inteligentny, jak zakładasz i "nie lubi" skakać z sofy. Albo już ma uszkodzenia wewnętrzne, albo jest to kwestią czasu. Chomiki nie oceniają wysokości.
 2. Klatka własnej roboty - DIY

  Niestety - dekoracje nie mogą być niejadalne, więc mogą zostać pożarte :) Przeprowadzka do większej przestrzeni z częściowo znajomym zapachem nie będzie szczególnie bolesna. Bedzie zwiedzanie. :)
 3. Ja trocin w ogóle nie używam, nawet dla tymczasów. Ale ta ściółka powinna być ok. Choć zawsze warto zwracać uwagę na jakość.
 4. Czy to bezpieczne?!

  Jak chomik? Ja mam nadzieję, że on to gdzieś wypakował... :( Jakby co: http://www.vetmedic.szczecin.pl/ (Katarzyna Sulima)
 5. Daj link, skąd zamawiałaś. I sama oceń, czy pyli.
 6. Czy to bezpieczne?!

  Całą? Może gdzieś wypakował?
 7. Czerwonawy mocz

  Mocz może zabarwić także mniszek, koper włoski. Jeśli jesteś zaniepokojona, to wybierz się jutro do weta, a wcześniej możesz zapakować chomika z ogórkiem do pustego transportera i zebrać do małej strzykawki próbkę moczu.
 8. Jak ją namówić?

  Nie popieramy kupna zwierząt w zoologu. Jest tylko kilka zarejestrowanych hodowli i sporo domów tymczasowych, także w Poznaniu. Chomik to niezbyt absorbujące zwierzę, ale jego leczenie może być kosztowne. I jego lokum z wyposażeniem to też niemałe przedsięwzięcie.
 9. Pączuś

  Ja bym dała u góry poprzeczny patyczek. Był przypadek, że chomik w taką konstrukcję dał radę... Było przykro bardzo i dość krwawo. Kleiłaś wikolem?
 10. Klatka własnej roboty - DIY

  Moje tunele (z hipcia, pupillo i zooplus) były może omszałe (oczywiście suchym mech), ale bez pajęczyn i takich niespodzianek. Akwarystyczne - o ile średnicowo i zahaczliwie będą bezpieczne, powinny być ok. Wybacz neologizmy ;) Też bym się obawiała wspinaczek na taki domek, ale jeśli wokół będzie miękka ściółka? Dżungary mają pięterka, tunele (wkopane przeze mnie i odkopane przez nie - od ręczników papierowych oraz wkopane przez nie i czasem odkopywane przeze mnie - korkowe i drewniane) i domki - wchłaniane przez ściółkę albo mikro-domki na pięterku, niezamieszkałe. Na kołowrotki się nie wspinają. Syryjek wspina się na kołowrotek i co tylko można, mieszka pod pięterkiem,a domki ma w nosie. Więc różnie bywa, a domki są przereklamowane.
 11. Pączuś

  Czy Pączuś może wsunąć pazur między patyczki do lodów?
 12. Tupcio Chrupcio

  Trzymam kciuki! Daj znać.
 13. Czy to koniec

  Mam nadzieję, że nie trzymasz chomików razem?!? Zwracaj uwagę, po jakim czasie odpisujesz, po dwóch miesiącach to raczej nie ma sensu, w takim kontekście.
 14. Oswojenie chomika

  Proszę o większą staranność w budowaniu zdań. Nie wiem, co chciałaś przekazać, do tego po tylu miesiącach.
 15. Gdzie można kupić dobrą smycz i szelki dla chomika

  Ani smycz, ani szelki, ani kula. To wszystko to narzędzia tortur!
×